Για εργοδότες
ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ - ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ

Ζητείται μηχανικός AEI, με 5ετή τουλάχιστον εμπειρία για πλήρη απασχόληση (Δευτέρα έως Παρασκευή) σε αδειοδοτήσεις και τακτοποιήσεις, για στελέχωση του τμήματος των μελετών της εταιρείας. Βασική δραστηριότητα εκτεταμένη συνεργασία με χρηματοπιστωτικά ιδρύματα και εταιρείες διαχείρισης ακινήτων. Έδρα στο Παγκράτι.

Αρμοδιότητες:

  • Θέση senior μηχανικού
  • Τακτοποιήσεις αυθαιρέτων, άδειες μικρής ή μεγάλης κλίμακας, ΗΤΚ, τεχνικοί έλεγχοι ακινήτων
  • Διαχείριση συστήματος ΤΕΕ (e-adeies, ΗΤΚ, δήλωση αυθαιρέτων, αμοιβές)
  • Συνεργασία με ομάδα μηχανικών

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Δίπλωμα Μηχανικού (ΑΕΙ)
  • Γνώσεις Autocad
  • Γνώσεις Office
  • Ομαδικότητα και ευελιξία
  • Οργάνωση και μεθοδικότητα

Παροχές:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Συμμετοχή σε ομαδικό πρόγραμμα ασφάλισης υγείας
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
Αθήνα
πριν 8 μέρες