Για εργοδότες
Πολιτικός Μηχανικός Εργοταξίου

Η Zafido Holding Hellas Ltd η μεγαλύτερη εταιρεία κατασκευής οικιστικών ακινήτων στα νότια προάστια με πάνω από 60 έργα σε εξέλιξη, αναζητά  Πολιτικό Μηχανικό Εργοταξίου για την στελέχωση του τμήματος των Μηχανικών της εταιρείας.

Απαραίτητα προσόντα:

Πτυχίο Πολιτικού Μηχανικού / Αρχιτέκτονα.

Εμπειρία άνω των 5 ετών.

Εμπειρία σε οικοδομικά έργα απαραίτητη.

Γνώση Autocad.

Γνώση Ms Office.

Καθήκοντα:

Επίβλεψη, συντονισμός και διαχείριση έργων εντός εργοταξίου.

Διασφάλιση της ποιότητας και της συνέπειας των εργασιών σύμφωνα με τα κατασκευαστικά σχέδια .

Εφαρμογή των μελετών και προσαρμογή αυτών όπου απαιτηθεί σε συνεργασία με τους μελετητές του Έργου.

Διαχείριση υπεργολάβων.

Παροχές:

Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.

Έξτρα αμοιβή για την ανάληψη της επίβλεψης έργου.

Έξοδα μετακίνησης.

Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας.

Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης.

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια προς όλα τα βιογραφικά. Η εταιρεία θα επικοινωνήσει μόνο με τους υποψηφίους που τα βιογραφικά πληρούν τα απαιτούμενα προσόντα και κριτήρια

Γλυφάδα
πριν 10 μέρες