Για εργοδότες
Κωδ:PMN1110
ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΣΤΗ ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Μελετητικό γραφείο στη Λευκωσία, αναζητεί Πολιτικό Μηχανικό με φυσική παρουσία στην έδρα της στη Λευκωσία για στατικές μελέτες και εκπόνηση σχεδίων.

Απαιτούμενα Προσόντα:

Προπτυχιακός τίτλος στην πολιτική μηχανική με ειδίκευση στην αντισεισμική ή στη δομοστατική μηχανική.

Εξοικείωση με τις κανονιστικές διατάξεις των Ευρωκωδίκων.

Άρτια γνώση της Ελληνικής και πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας.

Οργανωτικές, συντονιστικές, διαχειριστικές και επικοινωνιακές δεξιότητες.

Επιπρόσθετα / Προαιρετικά Προσόντα:

Μεταπτυχιακός τίτλος με εξειδίκευση στην αντισεισμική ή στη δομοστατική μηχανική.

Δεξιότητες χειρισμού ελληνικών λογισμικών προσομοίωσης, ανάλυσης και διαστασιολόγησης (ΡΑΦ, SCIA, FESPA).

Δεξιότητες χειρισμού λογισμικών προσομοίωσης, ανάλυσης και διαστασιολόγησης.

Η εμπειρία σε μελέτες θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Καθήκοντα:

Εκπόνηση μελετών δομικού σχεδιασμού κτιριακών και άλλων έργων.

Ετοιμασία κατασκευαστικών σχεδίων.

Επίβλεψη της ανέγερσης κτιριακών και άλλων έργων.

Τη πιθανότητα να δουλεύει απομακρυσμένα.

Προσφέρονται:

Ευχάριστο & Επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας

Πολύ καλές απολαβές αναλόγως προσόντων

Επιπλέον Ταμείο Προνοίας

Οι ενδιαφερόμενοι/ες δύνανται να υποβάλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο σύνδεσμο https://cystatika.com/el/contact-us/ ή εναλλακτικά στη διεύθυνση ηλεκτρονικής αλληλογραφίας info@cystatika.com

Στο βιογραφικό σημείωμα θα πρέπει να σημειώνονται οι τίτλοι σπουδών, οι ημερομηνίες φοίτησης και ο σταθμικός μέσος όρος του κάθε πτυχίου. Ο/Η επιλεχθείς υποψήφιος/α θα κληθεί να τεκμηριώσει τα προσόντα που καταγράφονται στο βιογραφικό του/της σημείωμα και να υποβάλει σχετικά πιστοποιητικά, όπου τούτο είναι εφικτό.

Λευκωσία
πριν 7 μέρες