Για εργοδότες
Μηχανολόγος Μηχανικός Εργοταξίου

Η GPP MYKONOS DEVELOPMENT IKE ζητά Μηχανολόγο Μηχανικό Εργοταξίου σε έργο ανέγερσης ξενοδοχειακής μονάδας στη Μύκονο.

Η θέση περιλαμβάνει ένα ευρύ φάσμα αρμοδιοτήτων και απαιτήσεων για την παρακολούθηση και την επίβλεψη των μηχανολογικών και ηλεκτρολογικών εργασιών στο συγκεκριμένο έργο.

Πιο συγκεκριμένα:

Αρμοδιότητες:

  • Παρακολούθηση της προόδου των εργασιών και η τήρηση του χρονοδιαγράμματος.
  • Εποπτεία των υπεργολάβων, εξασφαλίζοντας ότι οι εργασίες εκτελούνται σύμφωνα με τις προδιαγραφές και τις μελέτες.
  • Σύνταξη και επίβλεψη προμετρήσεων και επιμετρήσεων, καθώς και έλεγχος των προϋπολογισμών των έργων.
  • Έλεγχος και επίβλεψη τυχόν απαραίτητης τροποποίησης της μελέτης Η/Μ.
  • Επίβλεψη σύνταξης προμετρήσεων των απαιτούμενων υλικών. Παραλαβή και έλεγχος των υλικών των προμηθευτών
  • Ελεγχος λογαριασμών και πιστοποιήσεων των υπεργολάβων.
  • Υποστήριξη και καθοδήγηση στους εργοδηγούς και τα συνεργεία του έργου, ενώ ενημερώνει τακτικά τον Διευθυντή Έργου για την πρόοδο.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Δίπλωμα Μηχανολόγου Μηχανικού
  • Τουλάχιστον 10 έτη εμπειρίας σε κτιριακά έργα.
  • Ικανότητα στη σύνταξη προμετρήσεων, επιμετρήσεων και προϋπολογισμών.
  • Άριστη γνώση MS Office, MS Project και AutoCAD.
  • Γνώση αγγλικών σε προφορικό και γραπτό λόγο.

Δεξιότητες:

  • Ικανότητες επικοινωνίας, επίλυσης προβλημάτων και οργάνωσης εργασιών.
  • Δυνατότητα άμεσης ανταπόκρισης και ευελιξίας κάτω από πίεση.
  • Συντονισμός και διαχείριση παράλληλων εργασιών.

Παροχές:

  • Διαμονή και κάλυψη μεταφορικών εξόδων 1-2 φορές τον μήνα, προσφέρονται ως επιπλέον κίνητρα από την εταιρεία.

Αποστολή βιογραφικών στο info@mykonosdevelopment.gr.

Μύκονος
πριν 10 μέρες
Με μεγάλη εμπειρία