Για εργοδότες
Interior Designer - Διακοσμητής
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις

Θέλετε να γίνετε μέρος μιας εταιρείας με παράδοση 40 ετών στον χώρο του εμπορίου; Η PSARADELLIS A.E , ένας από τους πρωτοπόρους στον κλάδο των πλακιδίων και ειδών υγιεινής στην Ελλάδα αναζητά:

  • Interior Designer - Διακοσμητή για τα καταστήματα της σε Αθήνα - Πάτρα - Θεσσαλονίκη

Με μια παρουσία που χαρακτηρίζεται από την αξιοπιστία και την αφοσίωση, η PSARADELLIS διατηρεί την ποιότητα και την ακεραιότητα σε κάθε βήμα του επαγγελματικού της ταξιδιού. Εάν είστε άνθρωπος με πνεύμα ομαδικής εργασίας και επιθυμείτε να ενταχθείτε σε μια εταιρεία που εκτιμά τη σκληρή δουλειά και την αφοσίωση, τότε η θέση του Διακοσμητή είναι για εσάς.

Καθήκοντα και Αρμοδιότητες:

  • Σχεδίαση-κατασκευή βιτρινών στα καταστήματα.
  • Διαμώρφοση του χώρου των εκθέσεων με τα νέα προϊόντα.
  • Διατήρηση της σωστής λειτουργίας και της τάξης στους χώρους της έκθεσης. Συνεχής ενημέρωση για την κατάσταση των προϊόντων και αντικατάσταση ή επισκευή των εκθεμάτων όπου είναι απαραίτητο.
  • Έρευνα αγοράς και ανταγωνισμού.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Σπουδές διακόσμησης Ι.Ε.Κ-Τ.Ε.Ι-Α.Ε.Ι.
  • Σχετική εργασιακή εμπειρία
  • Γνώση σχεδιαστικών προγραμμάτων
  • Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Αποτελεσματική συνεργασία με συναδέλφους και προϊσταμένους
  • Ομαδικό πνεύμα και καλή επικοινωνία
  • Δημιουργική σκέψη που να υποστηρίζεται από εμπορική ικανότητα και αισθητική
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση και αυστηρές προθεσμίες
  • Απαιτείται δίπλωμα οδήγησης και δυνατότητα επίσκέψεων στη επαρχία.

Προσφέρουμε:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Συνεχή εκπαίδευση και ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξης
  • Φιλικό και υποστηρικτικό εργασιακό περιβάλλον
  • Προοπτικές καριέρας σε μια αναπτυσσόμενη εταιρεία.

Αθήνα
πριν 2 μήνες
Με κάποια εμπειρία
Πλήρης απασχόληση / Μερική απασχόληση