Για εργοδότες
Κωδ:ROMY3INTARCH
Designer / Interior Designer / Decorator
Company logo - click to visit company page
1-15
Κατασκευαστικός | Τεχνικός κλάδος
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν ένα μήνα
Ημ. ανάρτησης

Η εταιρεία μας, η οποία δραστηριοποιείται στον κλάδο των κατασκευών αλλά και του Real Estate αναζητεί σχεδιαστή-τρια / σχεδιαστή-τρια εσωτερικών χώρων / διακοσμητή-τρια για πλήρη απασχόληση.

Αρμοδιότητες

  • Συμμετοχή στον σχεδιασμό οικοδομικών συγκροτημάτων και πολυκατοικιών.

Προσόντα

  • Γνώσεις και εμπειρία στο αρχιτεκτονικό σχέδιο.
  • Πολύ καλό επίπεδο χειρισμού CAD & SketchUp.
  • Πτυχίο σχολής αρχιτεκτονικής κατεύθυνσης.
  • Γνώση φωτορρεαλιστικών προγραμμάτων 2d & 3d θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.
  • Γνώση αγγλικής γλώσσας.
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες.
  • Ολοκληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες υποψηφίους).

Παροχές

  • Ανταγωνιστικός μισθός.
  • Ιδιωτική ασφάλιση.
Αθήνα