Για εργοδότες
Γραφίστας/τρια (Graphic Designer)

Η εταιρεία Bodytalk Α.Ε. (Bdtk) αναζητά Γραφίστα/τρια (Graphic designer) για την ομάδα μας στα κεντρικά γραφεία στον Ταύρο Αττικής.

Η θέση προσφέρει μια μοναδική ευκαιρία να ενταχθείτε σε ένα δυναμικό περιβάλλον και να συνεισφέρετε δημιουργικά και πρακτικά στο σχεδιαστικό τμήμα της εταιρείας.

Περιγραφή Θέσης :

  • Δημιουργία εικαστικών μακετών και περιεχομένου προωθητικών ενεργειών
  • Διαχείριση Αλληλογραφίας και Παραδόσεων
  • Έλεγχος ορθής εφαρμογής-υλοποίησης των εικαστικών
  • Υποστήριξη των τμημάτων της εταιρείας με δημιουργικό υλικό
  • Επεξεργασία φωτογραφιών και χρωματική επεξεργασία

Προσόντα :

  • Πτυχίο γραφιστικής (ΙΕΚ-ΤΕΙ – Ιδιωτικής σχολής)
  • Άριστη γνώση Adobe Photoshop / Illustrator / InDesign / Corel Draw
  • Άριστη γνώση MS Office Suite
  • Καλή Γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Γνώση Video Editing (Adobe Premiere Pro) και web design θα θεωρηθεί σημαντικό προσόν
  • Παρουσίαση δειγμάτων προηγούμενων εικαστικών ή link από portfolio θα εκτιμηθεί
  • Προϋπηρεσία 5 ετών σε ανάλογη θέση
  • Δημιουργικό και ομαδικό πνεύμα
  • Οργάνωση , ικανότητα διαχείρισης πολλαπλών projects.
  • Συνεργατικότητα, κριτική σκέψη, αποτελεσματική διαχείριση χρόνου
Ταύρος
πριν 14 μέρες