Για εργοδότες
Job Header Image
Κωδ:ESA-24
E-Shop Picker/Packer

Περιγραφή Θέσης

Αναφερόμενος/η στην E-Shop Administrator ο κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος για την άμεση παραλαβή και τακτοποίηση των εμπορευμάτων, καθώς και για την διεκπεραίωση και αποστολή των παραγγελιών.

Πιο συγκεκριμένα τα καθήκοντα της θέσης περιλαμβάνουν ενδεικτικά τα εξής:

  • Παραλαβή προϊόντων και τοποθέτηση τους στην αποθήκη
  • Περισυλλογή προϊόντων για την εκτέλεση παραγγελιών
  • Ποιοτικός έλεγχος πριν την αποστολή κάθε παραγγελίας
  • Συσκευασία προϊόντων
  • Διασφάλιση της έγκαιρης αποστολής των προϊόντων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προηγούμενη διετής εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Αναπτυγμένες ικανότητες οργάνωσης και επικοινωνίας
  • Καλή γνώση χειρισμού H/Y
  • Γνώση Αγγλικών
  • Ικανότητα εργασίας σε συνθήκες πίεσης χρόνου

Προσφέρουμε

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ομαδικό ιατροφαρμακευτικό πρόγραμμα
  • Εκπτώσεις στα προϊόντα της εταιρίας
Κρωπία
πριν 15 μέρες