Για εργοδότες
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ E-SHOP

Με 50 χρόνια παρουσίας στο χώρο, το Feel @ Home συνεχίζει να προσφέρει προϊόντα και υπηρεσίες που κάνουν κάθε πελάτη να νιώθει οικεία και ευπρόσδεκτα, δημιουργώντας μια αίσθηση άνεσης και φροντίδας σε κάθε αγορά.

Από το 2020, με την έναρξη λειτουργίας του ηλεκτρονικού μας καταστήματος feelathome.gr, έχουμε καταφέρει να επεκτείνουμε το πελατολόγιό μας σε ολόκληρη την Ελλάδα.

Αγγελία Θέσης Εργασίας: Υπεύθυνος Διαχείρισης Παραγγελιών & Πελατολογίου

Αναζητούμε έναν δυναμικό και υπεύθυνο συνεργάτη για τη διαχείριση των παραγγελιών, των αποστολών και του πελατολογίου μας. Ο ιδανικός υποψήφιος θα είναι υπεύθυνος για μια σειρά δραστηριοτήτων που σχετίζονται με την ομαλή λειτουργία της αλυσίδας παραγγελιών και την εξυπηρέτηση των πελατών μας.

Κύριες Αρμοδιότητες:

Διαχείριση Παραγγελιών & Αποστολών

  • Εκτύπωση παραγγελιών.
  • Διαχείριση αποστολών (μεταφορικές)
  • Συσκευασία προϊόντων για αποστολή.
  • Ενημέρωση του συστήματος (Google Drive) για τις παραγγελίες.
  • Έλεγχος ανοιχτών παραγγελιών και παρακολούθηση της προόδου τους.
  • Παραλαβή προϊόντων από συνεργαζόμενες εταιρείες.
  • Διαχείριση επιστροφών από μεταφορικές εταιρείες.
  • Επίβλεψη και διαχείριση αποθήκης και αποθεμάτων.
  • Συγκέντρωση και διαχωρισμός προϊόντων για την προετοιμασία των παραγγελιών.

Διαχείριση Πελατολογίου

  • Διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων πελατών, τόσο εισερχόμενων όσο και εξερχόμενων.
  • Διαχείριση και απάντηση σε email πελατών.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Ικανότητα οργάνωσης και πολυδιεργασίας.
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες και πελατοκεντρική προσέγγιση.
  • Άριστη γνώση χρήσης Η/Υ
  • Άριστη γνώση Microsoft Word και Excel.