Για εργοδότες
English Examiner
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν 2 μήνες
Ημ. ανάρτησης
ΕκπαίδευσηΚατηγορία θέσης
Εκπαίδευση

Η UNICERT A.E., Φορέας Πιστοποίησης Προσώπων & Συστημάτων Διαχείρισης Ποιότητας, με έδρα την Αθήνα, αναζητά συνεργάτες στα πλαίσια επέκτασης των δραστηριοτήτων του και για την κάλυψη των συνεχώς αναπτυσσόμενων αναγκών του.

«Εξεταστής Αγγλικών»

Ο Φορέας αναζητά άτομο για πλήρη απασχόληση για να στελεχώσει το τμήμα εξετάσεων αγγλικών.

Αρμοδιότητες

  • Οργάνωση και υποστήριξη γραφείου.
  • Διεκπεραίωση καθημερινών εκκρεμοτήτων.
  • Διαχείριση εισερχόμενων και εξερχόμενων κλήσεων και αλληλογραφίας.
  • Οργάνωση και διαχείριση πληροφοριών και εγγράφων ηλεκτρονικών ή μη.
  • Συμπληρωματικές υπηρεσίες για την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών.
  • Ευελιξία ωραρίου σε εξεταστικές περιόδους

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1-3 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Κάτοχος πτυχίου Αγγλικής Φιλολογίας ΑΕΙ
  • Άριστος χειρισμός Microsoft Office και Η/Υ
  • Ικανότητα επίτευξης αποτελεσμάτων σε συνθήκες πίεσης και βάσει χρονοδιαγράμματος
  • Προσαρμοστικότητα και πνεύμα συνεργασίας εντός ομάδας
  • Οργανωτική διάθεση, ικανότητα διαχείρισης χρόνου και αρχειοθέτησης
  • Υψηλή επικοινωνιακή ικανότητα σε προφορικό και γραπτό λόγο
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ομαδικό πνεύμα, οργάνωση και έμφαση στη λεπτομέρεια.

Δεξιότητες υποψηφίου:

  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών
  • Ευελιξία
  • Οργάνωση και προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Εξοικείωση με τήρηση χρονοδιαγραμμάτων
  • Ομαδικό πνεύμα

Παροχές:

  • Σταθερές μηνιαίες αποδοχές
  • Ευχάριστο Περιβάλλον Εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης

Αποστολή βιογραφικών στο hr@unicert.gr

Αθήνα