Για εργοδότες
Γραμματεία

Η Θέση

Αναζητούμε Γραμματέα για το εκπαιδευτήριο του Πολυγώνου για να ενταχθεί στην ομάδα μας και να συμβάλει στην ανάπτυξη μας.  Αν διαθέτετε επικοινωνιακές δεξιότητες και ενδιαφέρεστε να εργαστείτε στον τομέα της εξυπηρέτησης πελατών στο χώρο της εκπαίδευσης , θα χαρούμε να σας γνωρίσουμε.

 Ο Όμιλος

Αν επιθυμείτε να γίνετε μέλος ενός καταξιωμένου ομίλου στον κλάδο της εκπαίδευσης, βραβευμένου από τα Education Leaders Awards για την “Καινοτομία στη Διδασκαλία”, τη “Βέλτιστη Μαθησιακή Εμπειρία” και την “On-line Εκπαίδευση”, αλλά και με το βραβείο “Best Workplace Award”, η So Easy Education® είναι ο ιδανικός οργανισμός για να πετύχετε τους επαγγελματικούς σας στόχους. Με 89 εκπαιδευτικά κέντρα σε όλη την Ελλάδα και πάνω από 30 χρόνια εμπειρίας στο χώρο της εκπαίδευσης, οδηγούμε κάθε χρόνο περισσότερους από 22.000 σπουδαστές στην επιτυχία.

Αρμοδιότητες

  • Αναλαμβάνετε την τήρηση και παρακολούθηση των διαδικασιών λειτουργίας του εκπαιδευτηρίου, όπως αυτές ορίζονται από την κεντρική διοίκηση
  • Εξασφαλίζετε την οργάνωση, διαχείριση και συντονισμό των συναντήσεων - ραντεβού
  • Συνεργάζεστε άμεσα με τους καθηγητές του κέντρου, καθώς και με τους εξωτερικούς συνεργάτες του ομίλου
  • Διασφαλίζετε την εύρυθμη λειτουργία του εκπαιδευτηρίου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Πιστοποίηση χρήσης Η/Υ
  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες

· Ομαδικότητα

· Αποτελεσματική ιεράρχηση προτεραιοτήτων

· Εμπειρία σε παρεμφερή θέση θα εκτιμηθεί

Προσφέρουμε

· Ένα ευχάριστο και υποστηρικτικό περιβάλλον, στο οποίο κυριαρχεί ομαδικό πνεύμα

· Διαρκή επιμόρφωση μέσω παρακολούθησης σεμιναρίων του Ομίλου

· Ευκαιρίες για επαγγελματική ανέλιξη μέσω του μοναδικού μας προγράμματος Όραμα Καριέρας

· Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών με μηνιαίο μισθό και ασφάλεια

ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΘΕΣΗΣ
Γραμματεία
Αθήνα
πριν 10 μέρες
Με κάποια εμπειρία
Πλήρης απασχόληση / Μερική απασχόληση