Για εργοδότες
Υπεύθυνος ανταλλακτικών
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις
ΜάνδραΤοποθεσία
Μάνδρα
πριν 2 μήνες
Ημ. ανάρτησης
ΜηχανικοίΚατηγορία θέσης
Μηχανικοί

Η THERMO KING HELLAS Α.Ε. είναι πρωτοπόρος εταιρεία στον χώρο της βιομηχανικής ψύξης μεταφορών. Αποκλειστικοί εισαγωγείς και αντιπρόσωποι των εργοστασίων THERMO KING και LAMBERET στην Ελλάδα, ειδικευόμαστε στην εγκατάσταση, συντήρηση, και επισκευή ψυκτικών μηχανημάτων, καθώς και στη μελέτη και κατασκευή ψυκτικών θαλάμων.

Η THERMO KINK HELLAS Α.Ε. αναζητά υποψήφιο να καλύψει την θέση Spare Part Manager στις εγκαταστάσεις της στην Μάνδρα Αττικής.

Κύριες αρμοδιότητες
Τήρηση και βελτιστοποίηση διαδικασιών αποθήκης.
Διατήρηση αποθεμάτων στα επιθυμητά επίπεδα για την κάλυψη των αναγκών των πελατών και του συνεργείου της εταιρίας.
Καταχώρηση, διαχείριση και διεκπεραίωση παραγγελιών προς τους προμηθευτές μας.
Προγραμματισμός και αποστολή παραγγελιών προς τους πελάτες.
Παρακολούθηση δεικτών αποθήκης.
Αναφορά και συνεργασία με After Sales Manager για τη στρατηγική και τους στόχους της εταιρίας.

 Προσόντα
Απόφοιτος δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης (ΑΕΙ/ΤΕΙ). Πτυχίο Μηχανολόγου ή άλλης τεχνικής σχολής.
Πολύ καλή γνώση Excel, Word, Outlook
Καλή γνώση Αγγλικών.
Δεξιότητες οργάνωσης, διαχείρισης χρόνου  και υπευθυνότητα.
Φιλοσοφία διαρκούς εξέλιξης.
Δεξιότητες επικοινωνίας.

Εμπειρία στην διαχείριση ERP προγραμμάτων θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.

Τι προσφέρουμε
Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
Συνεχής εκπαίδευση για προσωπική εξέλιξη.
Φιλικό περιβάλλον εργασίας.

Μάνδρα