Για εργοδότες
Μηχανικος Συντηρησης -Ιωαννινα
πριν 19 μέρες
Ημ. ανάρτησης
ΜηχανικοίΚατηγορία θέσης
Μηχανικοί

Η ΧΗΤΟΣ Α.Β.Ε.Ε., είναι μια σύγχρονη ελληνική εταιρία, με 70 χρόνια εμπειρίας, που πρωταγωνιστεί στην κατηγορία των “Better for You Beverages”, σταθερά προσηλωμένη στην αειφόρο ανάπτυξή, την κοινωνική και περιβαλλοντική υπευθυνότητα. Υλοποιεί σημαντικές πρωτοβουλίες και δράσεις σε παραγωγικό και προιοντικό επίπεδο, συνεισφέροντας ουσιαστικά στην εθνική και  τοπική οικονομία.

H ΧΗΤΟΣ Α.Β.Ε.Ε., μέλος του Ομίλου Green Beverages, σημειώνει σημαντική ανάπτυξη στα μεγέθη της, ακολουθεί σταθερή εμπορική στρατηγική επιτυγχάνοντας στρατηγικές συνεργασίες και ενέργειες τόσο στην εγχώρια όσο και στη διεθνή αγορά.

Η ΧΗΤΟΣ Α.Β.Ε.Ε. διαθέτει ένα διευρυμένο προιοντικό χαρτοφυλάκιο το οποίο περιλαμβάνει υψηλής ποιότητας προιόντα και brands, δημιουργώντας αξία για την κοινωνία και ακολουθώντας τη διεθνή τάση στροφής των καταναλωτών σε πιο υγιεινά πρότυπα διατροφής: ΖΑΓΟΡΙ, ΖΑΓΟΡΙ SPARKLING, ΖΑΓΟΡΙ GO GREEN, GREEN COLA, GREEN FLAVORS, GREEN MOCKTAILS, ΖΗΡΕΙΑ. Παράλληλα διατηρεί την αποκλειστική διανομή των σημάτων EVIAN και EVIAN SPARKLING για την Ελληνική Αγορά καθώς και τη διανομή των πρώτων ελληνικών craft cocktails σε canThe Locals”.

Η Ομάδα μας μεγαλώνει!!!

Για το λόγο αυτό αναζητούμε :

Πτυχιούχους Τεχνικούς Συντήρησης                                             (Ηλεκτρολόγο Μηχανικό, Μηχανολόγο Μηχανικό, Ηλεκτρολόγο Συντήρησης, Μηχανολόγο Συντήρησης) για τα  Εργοστάσια μας στα Ιωάννινα.

Περιγραφή Θέσης :

Τεχνικός Συντήρησης για μόνιμη και πλήρη απασχόληση με έδρα τα Ιωάννινα .

  • Αρμοδιότητες:
  • Ρύθμιση & έλεγχος εξοπλισμούπαραγωγής
  • Αποκατάσταση δυσλειτουργιών-βλαβών
  • Συντήρηση εξοπλισμού παραγωγής
  • Υποστήριξη ηλεκτρομηχανολογικών εγκαταστάσεων βιομηχανίας
  • Συνεργασία με τμήματα Παραγωγής,Αποθήκης και Διασφάλισης Ποιότητας
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες

  • Απαιτούμενα προσόντα
    Απόφοιτος ΤΕΙ Μηχανολογίας, Ηλεκτρολογίας ή ανάλογης Τεχνικής Σχολής (απαιτείται άδεια)
  • Γνώση Η/Υ & Αγγλικής γλώσσας
  • Δυνατότητα απασχόλησης σε βάρδιες
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Εμπειρία σε ανάλογη θέση σε Βιομηχανία θα συνεκτιμηθεί

  • Η Εταιρία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρίες εξέλιξης σε μια σύγχρονη αναπτυσσόμενη εταιρία
  • Ιδιωτική ιατροφαρμακευτική κάλυψη

Αποστολή́ Βιογραφικών στο email:  hr@greenbeveragesgroup.com

Ιωάννινα