Για εργοδότες
Job Header Image
Μηχανικός Μηχανημάτων Έργου και Φορτηγών
Company logo - click to visit company page
16-50
Κατασκευαστικός | Τεχνικός κλάδος
ΛατσιάΤοποθεσία
Λατσιά
πριν 15 μέρες
Ημ. ανάρτησης
ΜηχανικοίΚατηγορία θέσης
Μηχανικοί

Η εταιρεία ΚΥΚΩΝ ΛΤΔ με έδρα στην Λευκωσία/Κύπρο, επίσημη αντιπρόσωπος των LIEBHERR, Volvo Construction Equipment και Renault Trucks στην Κύπρο,  αναζητά Μηχανικούς μηχανημάτων έργου και Φορτηγών για να ενταχθούν στην ομάδα μας. Οι υποψήφιοι θα είναι υπεύθυνοι για τη συντήρηση και την επισκευή των μηχανημάτων, εξασφαλίζοντας την ασφαλή τους λειτουργία και την υψηλότερη δυνατή τους απόδοση.

Αρμοδιότητες

  • Συντήρηση μηχανημάτων εντός και εκτός χώρου του συνεργείου
  • Διάγνωση βλαβών και επισκευή των μηχανημάτων εντός και εκτός χώρου του συνεργείου
  • Σύνταξη γραπτής τεχνικής αναφοράς επισκευών και βλαβών.
  • Επίδειξη μηχανημάτων σε υποψήφιους πελάτες
  • Προετοιμασία μηχανημάτων για παράδοση

Απαιτήσεις Θέσης / Προσόντα

  • Απόφοιτος Τεχνικής σχολής σε σχετικό πεδίο όπως Μηχανολογία, Μηχανοτρονική
  • Προϋπηρεσία 3+ έτη σε αντίστοιχη θέση - σε συναφή κλάδο
  • Δίπλωμα οδήγησης

Προσφέρουμε

  • Καθαρός Μισθός 35,000 - 40,000 Ευρώ αναλόγως προσόντων.
  • Διαμονή
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης και συνεχή εκπαίδευση
  • Εργασία σε ευχάριστο και μοντέρνο περιβάλλον

Αποστολή βιογραφικών & πληροφορίες:

info@kykon.com ή στο τηλέφωνο +357 99 626062

Λατσιά