Για εργοδότες
ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ

Μεγάλη εμπορική και κατασκευαστική εταιρεία στη Μύκονο αναζητά

 ΜΗΧΑΝΙΚΟ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΒΑΡΕΟΥ ΤΥΠΟΥ (ΦΟΡΤΗΓΑ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΕΡΓΟΥ)

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΒΑΡΕΟΥ ΤΥΠΟΥ (ΦΟΡΤΗΓΑ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΕΡΓΟΥ)

ΓΙΑ ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ

ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΒΑΡΕΟΥ ΤΥΠΟΥ και ΗΛΕΚΤΟΛΟΓΟ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΒΑΡΕΟΥ ΤΥΠΟΥ

Κύρια Καθήκοντα της θέσης

  • Άριστη και Άμεση ικανότητα διάγνωσης και επισκευής βλαβών.
  • Αξιολόγηση και  προγραμματισμός αντιμετώπισης περιστατικών  .
  • Τήρηση Διαδικασιών και Κανόνων
  • Καθαριότητα-Τάξη εργαλείων  συνεργείου οχημάτων

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο μηχανικού ή ηλεκτρολόγου οχημάτων
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών στην αναφερόμενη θέση.
  • Θα εκτιμηθεί προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
  • Άριστη επαγγελματική ικανότητα -συμπεριφορά
  • Επαγγελματική ευσυνειδησία
  • Ικανότητα συνεργασίας και πνεύμα ομαδικότητας

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Δυναμικό εργασιακό περιβάλλον
  • Μόνιμη εργασία
  • Διαμονή
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
Μύκονος
πριν 19 μέρες