Για εργοδότες
Κωδ:TECH1010
Μηχανολόγος Μηχανικός - Στελέχωση Τεχνικού Τμήματος
Company logo - click to visit company page
51-100
Καταναλωτικά Αγαθά και Υπηρεσίες
πριν 16 μέρες
Ημ. ανάρτησης
ΜηχανικοίΚατηγορία θέσης
Μηχανικοί

Η εταιρεία ΥΔΡΟΜΑΡΙΝ ΑΕ με ηγετική  θέση στον τομέα χονδρικού εμπορίου ύδρευσης - θέρμανσης - φυσικού αερίου – κλιματισμού, αναζητά Μηχανολόγο Μηχανικό για τη στελέχωση του τμήματος Τεχνικής Υποστήριξης.

Αρμοδιότητες θέσης:

  • Συμμετοχή σε ενημερωτικές δραστηριότητες
  • Μελέτες
  • Τεχνική υποστήριξη δικτύου πελατών
  • Κατάρτιση τεχνικών περιγραφών και προσφορών
  • Επίλυση τεχνικών προβλημάτων
  • Συντονισμός συνεργείων

Παρέχεται πλήρης εκπαίδευση για την εξοικείωση με το αντικείμενο.

Απαραίτητα προσόντα υποψηφίου:

  • Απόφοιτος ΤΕΙ ή ΑΕΙ Μηχανολογίας
  • Βασικές γνώσεις Η/Υ
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα
  • Εξοικείωση με Microsoft Office
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ομαδικότητα

Η εταιρία προσφέρει:

  • Οργανωμένο και φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης στον κλάδο
  • Πρόσθετο πακέτο ιατροφαρμακευτικής περίθαλψης
  • Μισθός αναλόγως προσόντων

Η έδρα μας βρίσκεται στο Αιγάλεω, πλησίον του σταθμού μετρό ‘‘Ελαιώνας’’.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στέλνουν e-mail με το βιογραφικό τους σημείωμα στο:

service@hydromarin.gr

Αιγάλεω