Για εργοδότες
Ψυκτικός Βιομηχανίας
πριν 4 μέρες
Ημ. ανάρτησης
ΜηχανικοίΚατηγορία θέσης
Μηχανικοί

Καθήκοντα:

  • Συντήρηση ψυκτικής εγκατάστασης με χρήση Αμμωνίας.
  • Καθημερινός έλεγχος & συντήρηση πύργων ψύξεως.
  • Έλεγχος ορθής λειτουργίας θαλάμων κατάψυξης (Λειτουργία αεροψυκτήρα, έλεγχος συστήματος απόψυξης).
  • Έλεγχος ορθής λειτουργίας των τούνελ κατάψυξης (ψυκτικό μέρος).
  • Συμμετοχή σε service συμπιεστών σε συνεργασία με εξωτερικά συνεργεία
  • Ενεργεί προληπτικά με στόχο την ελαχιστοποίηση των βλαβών κατά την διάρκεια της παραγωγής.
  • Ενημερώνει έγκαιρα την ομάδα και το τεχνικό διευθυντή για θέματα βλαβών.
  • Κυλιόμενο ωράριο με βάση το πρόγραμμα παραγωγής.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Εμπειρία ως ψυκτικός σε βιομηχανία επεξεργασίας τροφίμων  (τουλάχιστον  2 έτη)
  • Πτυχίο Τεχνικής σχολής  ΙΕΚ / ΕΠΑΛ  / ΤΕΙ μηχανολογικής  ή ψυκτικής κατεύθυνσης.
  • Διαμένει στην ευρύτερη περιοχή Πέλλας – Γιαννιτσών

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση: hralterra@alterra.gr

Πακέτο αποδοχών :

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, αναλόγως προσόντων και εμπειρίας
  • Δωρεάν Ιδιωτική ασφάλιση
  • Δυναμικό και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
Γιαννιτσά
Με μεγάλη εμπειρία