Για εργοδότες
ΕΡΓΟΔΗΓΟΣ

Η SEPTONA μία από τις μεγαλύτερες 100% Ελληνικές Εταιρείες στο χώρο των προϊόντων προσωπικής φροντίδας , στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξης και βελτίωσης της παραγωγικής διαδικασίας αναζητά:

ΕΡΓΟΔΗΓΟΣ

Με έδρα το εργοστάσιο μας στα Οινόφυτα

Αρμοδιότητες:

  • Συντονισμός και επίβλεψη ημερήσιας/εβδομαδιαίας παραγωγής, σύμφωνα με τον προγραμματισμό παραγωγής.
  • Υποστήριξη/επίλυση των βλαβών κατά την παραγωγική διαδικασία.
  • Προγραμματισμός επισκευών στον μηχανολογικό εξοπλισμό των γραμμών παραγωγής.
  • Συμμετοχή στις τακτικές προληπτικές συντηρήσεις.
  • Εκπαίδευση, αξιολόγηση προσωπικού.
  • Διασφάλιση τήρησης των καθιερωμένων πολιτικών, κανόνων, κανονισμών και διαδικασιών της εταιρίας.
  • Εφαρμογή των κριτηρίων ασφάλειας σύμφωνα με τις εταιρικές πολιτικές και τις κρατικές διατάξεις.

Επιθυμητά προσόντα:

  • Απόφοιτος τεχνικής σχολής
  • Προϋπηρεσία σε βιομηχανικό κλάδο.
  • Εμπειρία επίλυσης μηχανολογικών βλαβών.
  • Οργανωτική ικανότητα, δομημένη σκέψη, ικανότητα εργασίας σε ομάδα
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας

Η εταιρία προσφέρει:

  • Μετακίνηση από και προς τις εγκαταστάσεις της με εταιρικά λεωφορεία.
  • Σταθερό πακέτο αποδοχών και μόνιμη εργασία.
  • Πακέτο Παροχών & Ιδιωτική Ασφάλιση
  • Συμμετοχή σε πριμ παραγωγικότητας
  • Σταθερό πλάνο οικονομικής εξέλιξης

Αποστολή Βιογραφικών: career@septona.gr

ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΘΕΣΗΣ
ΕΡΓΟΔΗΓΟΣ
Οινόφυτα
πριν 5 ώρες
Με μεγάλη εμπειρία
Πλήρης απασχόληση / Μερική απασχόληση