Για εργοδότες
Κωδ:ΚΩΔ. 7
Internal Auditor
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν 2 μήνες
Ημ. ανάρτησης
ΟικονομικάΚατηγορία θέσης
Οικονομικά

Ο Μη Κερδοσκοπικός Οργανισμός είσπραξης δικαιωμάτων μουσικής, GEA-GRAMMO ΕΡΑΤΩ ΑΠΟΛΛΩΝ στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξης του, αναζητά συνεργάτη για το τμήμα Αudit ώστε να συμβάλει στην οργάνωση και τις εσωτερικές ελεγκτικές διαδικασίες του Οργανισμού.

Αρμοδιότητες

1. Συγκέντρωση στοιχείων και οργάνωση πληροφοριών

2. Διασταύρωση και επαλήθευση στοιχείων πελατολογίου

3. Διασφάλιση ορθών και διαφανών διαδικασιών τιμολόγησης

4. Επιτήρηση εσωτερικών διαδικασιών σε οικονομικό - εμπορικό επίπεδο

5. Άντληση και καταχώρηση στοιχείων από δημόσια directories

Απαιτούμενα

1. Ευχέρεια στη διαχείριση τιμολογίων, οργανωτικότητα

2. Υπευθυνότητα, μεθοδικότητα, οξυδέρκεια, κριτική σκέψη, εργατικότητα

3. Εξοικείωση στη χρήση υπολογιστή και τεχνολογικών εργαλείων (Microsoft Office, Soft1 ή άλλο ERP και CRM)

Επιθυμητά προσόντα

1. Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ στον οικονομικό κλάδο

2. Γνώσεις λογιστικής

Προσφέρονται

1. Πλήρης απασχόληση

2. Πενθήμερη εργασία

3. Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών

4. Ευκαιρίες εξέλιξης

5. Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον

Με έδρα την Αθήνα και νεανικό εργασιακό κλίμα, ο GEA, τοποθετώντας τους δικαιούχους και τις επιχειρήσεις στο επίκεντρο της δραστηριότητάς του προσφέρει μια επαγγελματική ευκαιρία για να παρουσιάσετε τις δεξιότητές σας και να ενταχθείτε επαγγελματικά στην κουλτούρα ενός Οργανισμού Δικαιωμάτων Μουσικής

ΚΩΔ. 7

Αθήνα