Για εργοδότες
CREDIT CONTROL ADMINISTRATOR (FIXED -TERM CONTRACT)
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν 2 μήνες
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος
ΟικονομικάΚατηγορία θέσης
Οικονομικά

Βασικές Αρμοδιότητες

  • Πιστωτικός έλεγχος
  • Παρακολούθηση και έλεγχος των ασφαλιστικών ορίων των πελατών
  • Παρακολούθηση και έλεγχος των υπολοίπων των πελατών
  • Παρακολούθηση και έλεγχος εισπράξεων
  • Επικοινωνία με τους πελάτες με σκοπό τη συμφωνία υπολοίπου
  • Ενημέρωση τυχόν ληξιπρόθεσμων οφειλών πελάτων
  • Έκδοση πιστωτικών τιμολογίων

Γνώση, Προσόντα & Εμπειρία

  • Πτυχίο Ανώτερης / Ανώτατης σχολής Οικονομικής Κατεύθυνσης
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Δεξιότητες χρήσης SAP FI/CO
  • Δεξιότητες χρήσης Η/Υ (excel)
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών

Παροχές στους Εργαζομένους

Η Εταιρία μας παρέχει ένα δυναμικό εργασιακό περιβάλλον, στο οποίο ενθαρρύνεται η συνεργασία και η συνεχής εκπαίδευση. Επιπλέον, η ΕΛΒΑΛ προσφέρει στους εργαζομένους της ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών και ευρύ φάσμα παροχών.

Οινόφυτα