Για εργοδότες
Λογιστής
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν 3 μήνες
Ημ. ανάρτησης
ΟικονομικάΚατηγορία θέσης
Οικονομικά

Ξενοδοχειακή μονάδα 5* στην Κρήτη αναζητά Λογιστή/τρια.

Προσόντα:

  • Πτυχίο Οικονομικών ή Λογιστικής
  • Προϋπηρεσία το ελάχιστο 10 έτη στο Ξενοδοχειακό κλάδο
  • Γνώση προγραμμάτων Ξενοδοχειακών και Λογιστικής
  • Γνώση βιβλίων Γ κατηγορίας
  • Γνώσεις εργατικού και μισθοδοσίας θα εκτιμηθούν θετικά
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Καλή γνώση αγγλικών

Αρμοδιότητες:

  • Εγγραφές γενικής και αναλυτικής λογιστικής
  • Επικοινωνία με προμηθευτές και λοιπούς συνεργάτες
  • Εξαγωγή Reports
  • Διατήρηση της ορθότητας των λογιστικών βιβλίων και αρχείων σύμφωνα με τη νομοθεσία
  • Διασφάλιση ορθής λογιστικής λειτουργίας τμημάτων του Ξενοδοχείου
  • Συμμετοχή σε λοιπές εργασίες του λογιστηρίου

Όλες οι αιτήσεις των υποψηφίων θα αντιμετωπιστούν με εμπιστευτικότητα και εχεμύθεια.

ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΘΕΣΗΣ
Λογιστής
Ανώγεια
Με μεγάλη εμπειρία