Για εργοδότες
Κωδ:TLT/CDP
Chef de partie at The Lemon Tree & Co.

Ο βραβευμένος Chef Μιχάλης Νουρλόγλουμε συνεργασίες στην Ελλάδα και το εξωτερικό, αναζητά ταλαντούχα άτομα για να στελεχώσει την ομάδα του στο ολοκαίνουργιο THE LEMON TREE and CO. που βρίσκεται στην Αθηναϊκή Ριβιέρα:

                                             Μάγειρας – Chef de partie

 Απαιτούμενα προσόντα

  • Επαγγελματική εμπειρία σε παρόμοιες θέσεις
  • Πνεύμα συνεργασίας σε ένα δυναμικό περιβάλλον
  • Ενθουσιασμός για την παροχή υψηλής ποιότητας υπηρεσιών
  • Οργάνωση και ευελιξία
  • Γνώση της αγγλικής γλώσσας θα εκτιμηθεί

 Βασικές Αρμοδιότητες

  • Προετοιμασία του χώρου εργασίας
  • Μise en place
  • Τήρηση των κανόνων υγιεινής
  • Ικανότητα εργασίας σε περιβάλλον με γρήγορους ρυθμούς
  • Παροχή υψηλής ποιότητας υπηρεσιών
  • Συνεργασία με την υπόλοιπη ομάδα της κουζίνας για την επίτευξη των κοινών στόχων

 Προσφέρουμε

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές βάση προσόντων
  • Άριστες συνθήκες εργασίας
  • Πλήρης ασφαλιστική κάλυψη
  • Ευκαιρίες εξέλιξης στον κλάδο της εστίασης

Αν θέλεις να γίνεις μέλος της διαρκούς αναπτυσσόμενης ομάδας μας και να ζήσεις μια μοναδική επαγγελματική εμπειρία στείλε μας το βιογραφικό σου σήμερα!

Αθήνα
πριν 2 μέρες