Για εργοδότες
Κωδ:TLT/CDP
Μάγειρας - Chef de partie at Aglio e olio

Ο βραβευμένος Chef Μιχάλης Νουρλόγλουμε συνεργασίες στην Ελλάδα και το εξωτερικό, αναζητά ταλαντούχα άτομα για να στελεχώσει την ομάδα του στο εστιατόριο AGLIO e OLIO που βρίσκεται στην Mύκονο:

                                             Μάγειρας - Chef de partie

 Απαιτούμενα προσόντα

  • Επαγγελματική εμπειρία σε παρόμοιες θέσεις
  • Πνεύμα συνεργασίας
  • Ενθουσιασμός για την παροχή υψηλής ποιότητας υπηρεσιών
  • Οργάνωση και ευελιξία

 Βασικές Αρμοδιότητες

  • Προετοιμασία του χώρου εργασίας
  • Εκτέλεση των συνταγών στην διάρκεια του πάσου
  • Τήρηση των κανόνων υγιεινής
  • Ικανότητα εργασίας σε περιβάλλον με γρήγορους ρυθμούς
  • Παροχή υψηλής ποιότητας υπηρεσιών
  • Συνεργασία με την υπόλοιπη ομάδα της κουζίνας για την επίτευξη των κοινών στόχων

 Προσφέρουμε

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές
  • Άριστες συνθήκες εργασίας
  • Πλήρης ασφαλιστική κάλυψη
  • Ευκαιρίες εξέλιξης στον κλάδο της εστίασης

Εάν είσαι έτοιμος να ζήσεις μια μοναδική επαγγελματική εμπειρία στην καρδιά της Μυκόνου, στείλε μας το βιογραφικό σου.

Μην χάσεις αυτή την ευκαιρία να γίνεις μέρος μιας εξαιρετικής ομάδας!

Μύκονος
πριν 2 μέρες