Για εργοδότες
Υπεύθυνος/η Τμήματος Προμηθειών
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις

Πρωτοπόρος στον κλάδο της αρτοποιίας, της ζαχαροπλαστικής και του café, αναζητά για τις Κεντρικές εγκαταστάσεις της στη Λυκόβρυση

Υπεύθυνο/η Τμήματος Προμηθειών

Αρμοδιότητες

  • Επικοινωνία με προμηθευτές για προϊόντα, παραγγελίες, παραδόσεις, αποθέματα, τιμές, ποιότητα
  • Μελέτη αγοράς και συγκρίσεις τιμών/προμηθευτών και δημιουργία νέων επαφών
  • Διεξαγωγή διαπραγματεύσεων με προμηθευτές στην Ελλάδα ή το εξωτερικό
  • Διεξαγωγή αγορών εμπορευμάτων, πρώτων και βοηθητικών υλών
  • Συνεργασία με την αποθήκη, το τμήμα ποιοτικού ελέγχου
  • Μελέτη τιμών και εκπτώσεων
  • Παρακολούθηση αποθεμάτων
  • Έρευνα αγοράς, για ανεύρεση νέων προϊόντων-προμηθευτών

Απαραίτητα προσόντα

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση σε οργανωμένη εταιρία στον κλάδο των τροφίμων
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών σε προφορικό και γραπτό λόγο
  • Εξοικείωση στον χειρισμό μηχανογραφικών εφαρμογών ERP
  • Ισχυρές επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ικανότητα διαχείρισης χρόνου, ταυτόχρονης εκτέλεσης πολλαπλών εργασιών με αυστηρές προθεσμίες

  Η εταιρία προσφέρει

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευκαιρίες εξέλιξης
Λυκόβρυση
πριν 2 μήνες