Για εργοδότες
Bartender/Waiter/Host
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις

Η εταιρία EVA΄S APPLE AGENCY αναζητά άτομα για την κάλυψη των θέσεων Bartender, Σερβιτόρων και Υποδοχή για εξασφάλιση προσωπικού οργανωμένων Event, Συναυλιών, Grand Openings, Ιδιωτικών Πάρτυ και συνεργασίες με επιχειρήσεις στον χώρο της εστίασης.

ΚΑΘΉΚΟΝΤΑ

Μπαρ

  • Εμπειρία στην παρασκευή κοκτέηλ
  • Ικανότητες διαχείρησης ταμείου
  • Επαγγελματικότητα

Σέρβις

  • Εξοικειωμένος/η με τον δίσκο
  • Καλές κοινωνικές δεξιότητες
  • Ευχάριστη προσωπικότητα

 Υποδοχή

  • Ευχάριστη παρουσία
  • Υπευθυνότητα
  • Επαγγελματική συμπεριφορά

ΠΑΡΟΧΈΣ

  • Αεροπορικά εισητήρια προς Κύπρο
  • Διαμονή
  • Πλήρης ασφάλιση, Άδειες
  • Μία εβδομάδα πληρωμένη εκπαίδευση για όλες τις θέσεις
  • Μεταφορά από τον χώρο διαμονής προς τον χώρο εργασίας και αντίστροφα
  • Δυνατότητα επιλογής χώρου εργασίας
  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών και καλό φιλοδώρημα
  • Ο μισθός αναλογεί της θέσης και της εμπειρίας

ΑΠΑΙΤΟΎΜΕΝΑ ΠΡΟΣΌΝΤΑ

  • Ηλικία 18-40 ετών
  • Απαραίτητη γνώση Ελληνικής ή Αγγλικής γλώσσας
  • Θετικότητα και θέληση εκμάθησης καινούριων γνώσεων
  • Πελατοκεντρική προσέγγιση

Για περισσότερες πληροφορίες θα ενημερωθείτε κατόπιν αποστολής του CV σας στο evasappleagency@outlook.com

Παρακαλείστε τα CV σας να συνοδεύονται με μια πρόσφατη φωτογραφία σας.

΄Oλα τα CV θα ληφθούν υπόψη.

Γέρι
πριν ένα μήνα
Με κάποια εμπειρία
Πλήρης απασχόληση / Μερική απασχόληση