Για εργοδότες
Job Header Image
Κωδ:Yellow Restaurant
Σερβιτόρος Α' -Yellow Restaurant
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις

Το εστιατόριό Yellow, ένα από τα κορυφαία στην περιοχή της Νέας Ερυθραίας, αναζητά έναν έμπειρο Α' Σερβιτόρο για να ενταχθεί στην ομάδα μας. Ο ιδανικός υποψήφιος θα έχει πάθος για την εξυπηρέτηση πελατών, υψηλές δεξιότητες επικοινωνίας, και την ικανότητα να διαχειρίζεται πολλαπλές εργασίες σε ένα δυναμικό περιβάλλον.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Υποδοχή και εξυπηρέτηση πελατών.
  • Λήψη παραγγελιών και παροχή συμβουλών για το μενού.
  • Εξασφάλιση υψηλού επιπέδου εξυπηρέτησης πελατών.
  • Συνεργασία με την κουζίνα για την εξασφάλιση άριστης ποιότητας σερβιρίσματος.
  • Εκπαίδευση και καθοδήγηση νεότερων μελών της ομάδας.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Προηγούμενη εμπειρία ως Α' Σερβιτόρος ή σε παρόμοια θέση.
  • Άριστες δεξιότητες επικοινωνίας και διαχείρισης πελατών.
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση και διαχείρισης χρόνου.
  • Γνώση της αγγλικής γλώσσας (πρόσθετες γλώσσες θα εκτιμηθούν).
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και επαγγελματική εμφάνιση.

Προσφέρουμε:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Φιλικό και υποστηρικτικό εργασιακό περιβάλλον.
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξης και εκπαίδευσης.
  • Σταθερό ωράριο εργασίας σε πενθημερη βαση.
Κηφισιά
πριν ένα μήνα