Για εργοδότες
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ/ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΒΑΡΔΙΑΣ

Η αναπτυσσόμενη εταιρία εστίασης ‘’LE COQ’’ που εδρεύει στη Πάτρα και αποτελείται από 5 καταστήματα αναζητά ΥΠΕΥΘΥΝΟ/Η ΒΑΡΔΙΑΣ

Αρμοδιότητες

  • Είναι υπεύθυνος για την επίβλεψη και τη σωστή λειτουργιά του καταστήματος
  • Είναι υπεύθυνος για την οργάνωση του προσωπικού σύμφωνα με τις οδηγίες που του έχουν δοθεί από την επιχείρηση
  • Ελέγχει τα αποθέματα, την ποιότητα και τις ημερομηνίες λήξης των προϊόντων και των α’ υλών
  • Ελέγχει την καθαριότητα και διασφαλίζει τη σωστή τήρηση των κανόνων υγιεινής και ασφάλειας στο κατάστημα
  • Συμβάλλει στη δημιουργία θετικού εργασιακού περιβάλλοντος, ενεργεί με ήθος, ειλικρίνεια και σύμφωνα με τις αξίες της επιχείρησης.

Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση στο κλάδο της εστίασης θεωρείται επιπλέον προσόν
  • Μέτριες γνώσεις χρήσης Η/Υ
  • Ομαδικότητα , συνεργασία και αποτελεσματική διαχείριση των καταστάσεων

Η επιχείρηση προσφέρει

  • Πλήρη απασχόληση
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Εργασία σε ευχάριστους χώρους
  • Προοπτικές εξέλιξης

Αποστολή βιογραφικών στο e-mail : yp.viografiko@gmail.com

Πληροφορίες στο τηλέφωνο : 6948602465

Πάτρα
πριν 12 μέρες
Χωρίς προϋπηρεσία / Χωρίς εμπειρία