Για εργοδότες
MANAGER

Τα ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ MEGA GYM αναζητούν Managers υπερπολυτελών γυμναστηρίων. Γυναίκες ή άνδρες. Δεν απαιτείται καθόλου γνώση γυμναστικής.

Εργασία σε ένα όμορφο, καθαρό και προπαντός φιλικό περιβάλλον.

Καθήκοντα:

α)Διαχείριση προσωπικού.

β)Εξυπηρέτηση πελατών

Είμαστε τα ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ MEGA GYM. Αναγνωριζόμαστε ως τα καλύτερα Ελληνικά γυμναστήρια γιατί διαθέτουμε υπερπολυτελείς χώρους, υπερσύγχρονο εξοπλισμό και πρωτοποριακές μεθόδους άθλησης και εκπαίδευσης προσωπικού, καταφέρνοντας να δίνουμε στους πελάτες μας μοναδικά αποτελέσματα και ευχαρίστηση. Δεν είμαστε απλά γυμναστήρια αλλά μια μεγάλη και σύγχρονη επιχείρηση με συγκεκριμένη πολιτική εξέλιξης και προόδου. Έχουμε ανοδική πορεία και πολύτιμη εμπειρία 32 ετών!

Πιστεύουμε σε δύο πράγματα. Α) Στο αποτέλεσμα και την ευχαρίστηση. Β) Στο όμορφο, καθαρό και φιλικό περιβάλλον. Φιλικό περιβάλλον για τον πελάτη και τον εργαζόμενο.

Ο πελάτης θα πρέπει να «νιώσει το γυμναστήριο σπίτι του» και «τον γυμναστή φίλο του». Έτσι αντίστοιχα ο εργαζόμενος θα πρέπει να νιώσει «την επιχείρησή μας σπίτι του» και τον/την «manager φίλο του».

Έτσι πελάτες και εργαζόμενοι απολαμβάνουν τους υπερπολυτελείς χώρους μας σε ένα άνετο, όμορφο, καθαρό και φιλικό περιβάλλον κατάλληλο να δώσει δημιουργικά αποτελέσματα προς όλες τις πλευρές!

Αναπτυσσόμαστε και μεγαλώνουμε ως επιχείρηση και για αυτό ζητάμε managers, assistant managers και υπευθύνους για τα νέα μας αλλά και για τα υφιστάμενα καταστήματά μας.

Πάντα είμαστε δίπλα στους νέους εργαζομένους μας για να τους δείξουμε πως θα καταφέρουν το καλύτερο αποτέλεσμα. Έτσι θα είμαστε και δίπλα σου πάντα, κάνοντας την δουλειά σου εύκολη και ευχάριστη, μοιραζόμενοι μαζί σου τις πολύτιμες εμπειρίες μας.

Αν σου αρέσει να οργανώνεις άτομα, να τα οδηγείς στην εξέλιξη, να τους αλλάζεις τη ζωή σε λίγο χρονικό διάστημα και πιστεύεις ότι αυτή σου η προσφορά προς τον άνθρωπο ολοκληρώνει την προσωπικότητα σου και σε γεμίζει χαρά, είμαστε η κατάλληλη επιχείρηση για σένα. Διαθέτουμε πολύτιμα εργαλεία που έχουμε αναπτύξει εδώ και 32 χρόνια ώστε να μπορούμε να προσφέρουμε στους εργαζόμενους μας γρήγορη εξέλιξη. Εξέλιξη που δεν την φανταζόντουσαν πριν.

Μπορούν νέοι άνθρωποι, απλοί εργαζόμενοι, σύντομα να αποκτήσουν γνώσεις, δυνατότητες και αμοιβή διοικητικών υπαλλήλων.

Φαντάσου εσύ τι μπορείς να κερδίσεις από τη θέση του manager, assistant manager ή υπευθύνου. Είμαστε μια επιχείρηση που θέλουμε και αγαπάμε την εξέλιξη, αγαπάμε τους καλά αμειβόμενους υπαλλήλους.

Οι υπάλληλοι με δυνατότητες και καλή αμοιβή είναι τα πόδια μιας επιχείρησης. Πατάει και στηρίζεται σε αυτούς.

Επιθυμητά προσόντα :

  • Πτυχίο στη Διοίκηση Επιχειρήσεων ή προϋπηρεσία και εμπειρία σε ανάλογη εργασία.
  • Εναλλακτικό «πτυχίο» αποτελεί για μας η ευρεία αντίληψη του ατόμου με όρεξη να μάθει και να εξελιχθεί.
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες.
  • Επαγγελματική αξιοπιστία.
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας.
  • Ευχέρεια στη χρήση Η/Υ.

Βασικές αρμοδιότητες :

  • Οργάνωση και διοίκηση εργαζομένων ώστε να επιτυγχάνεται η καλή και πετυχημένη λειτουργία του καταστήματος.
  • Παρακολούθηση και επίβλεψη της λειτουργίας του καταστήματος σε όλους τους τομείς.
  • Ένταξη των νέων υπαλλήλων στην εταιρία, σε συνεργασία με τα υπόλοιπα

τμήματα, όπου αυτό απαιτείται.

Παροχές :

  • Full time απασχόληση με αρχικό μισθό 1100€ - 1500€ ανάλογα με τα προσόντα.
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου.
  • Άμεσες προοπτικές εξέλιξης.
  • Το καλύτερο και πιο ευχάριστο περιβάλλον εργασίας με εργαλεία και προοπτική γρήγορης εξέλιξης, πάντα με την εγγύηση της πολύτιμης εμπειρίας και της αξιοπιστίας 32 χρόνων Mega Gym!
ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΘΕΣΗΣ
MANAGER
Γλυφάδα
πριν 16 μέρες
Χωρίς προϋπηρεσία / Χωρίς εμπειρία