Για εργοδότες
Κωδ:Sec10.24
Γραμματεία Διοίκησης

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Κάτοχος Τίτλου Σπουδών: Επίπεδο ΤΕΙ η αντίστοιχο και άνω
  • Άριστη γνώση υπολογιστη MS OFFICE (ιδιαίτερα MS Word, Excel, MS Οutlook)
  • Αριστη γνώσση αγγλικών (επίπεδο proficiency)

Απαραίτητα Χαρακτηριστικά:

  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές & οργανωτικές δεξιότητες
  • Επιμελής Εμφάνιση
  • Ικανότητα αποτελεσματικής διαχείρισης χρόνου
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Ομαδικό πνεύμα, ευελιξία χρόνου, υπευθυνότητα, εργατικότητα.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου
  • Διαχείριση ηλεκτρονικής αλληλογραφίας
  • Εξυπηρέτηση κοινού (φοιτητών, υπαλλήλων, καθηγητών)
  • Συντονισμός τμημάτων εκπαίδευσης
  • Διεκπαιρέωση Πληρωμών
  • Άμεση επικοινωνία και συνεργασία με τη Διοίκηση

Ο Εκπαιδευτικός Οργανισμός μας προσφέρει:

  • Ευχάριστο, δημιουργικό εργασιακό περιβάλλον
  • Ευκαιρίες προσωπικής & επαγγελματικής ανάπτυξης
  • Πρόθεση για μακροπρόθεσμη συνεργασία/απασχόληση
  • Διασφάλιση σταθερότητας εργασιακού περιβάλλοντος
Θεσσαλονίκη
πριν 15 μέρες
Entry / Αρχάριος
Πλήρης απασχόληση / Μερική απασχόληση