Για εργοδότες
HR Assistant - Ηράκλειο, Κρήτης
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν 3 μήνες
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος

Ενδεικτικές αρμοδιότητες:

  • Εξυπηρέτηση εργαζομένων
  • Βοήθεια στις καθημερινές λειτουργίες του τμήματος
  • Ενημέρωση αρχείων εργαζομένων
  • Ενημέρωση βάσεων δεδομένων εργαζομένων
  • Προετοιμασία αρχείων του τμήματος

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο Τριτοβάθμιας εκπαίδευσης (ή εν εξελίξει σπουδές)
  • Άριστη γνώση MS Office (με έμφαση σε excel και word)
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών (προφορικός και γραπτός λόγος)

Επιθυμητά προσόντα:

  • Επαγγελματική εμπειρία σε θέση γραφείου
  • Οργανωτικές δεξιότητες
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες

Προσφέρουμε:

  • Εξαιρετικό κλίμα εργασίας με κέντρο τον άνθρωπο
  • Bonus Τέκνου και Bonus Γάμου (εάν γίνεις γονιός ή παντρευτείς κατά τη διάρκεια της συνεργασίας μας)
  • Δωρεάν πρόσβαση σε Εκπαιδεύσεις
  • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης

Παρακαλούμε για την αποστολή του βιογραφικού σημειώματος με συνημμένη πρόσφατη φωτογραφία τύπου ταυτότητας ή διαβατηρίου.

Ηράκλειο