Για εργοδότες
HR Generalist
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν 2 μήνες
Ημ. ανάρτησης

Η ALTERRA Α.Ε., βιομηχανία τροφίμων στα Γιαννιτσά  με ηγετική θέση στον κλάδο των κατεψυγμένων φρούτων και λαχανικών και έντονη εξαγωγική δραστηριότητα αναζητά προσωπικό που θα στελεχώσει  την ομάδα του τμήματος Human resources – Payroll

Η θέση που απευθύνεται συγκεκριμένα είναι ως  Hr Generalist

Καθήκοντα:

  • Διαχείριση των διαδικασιών πρόσληψης νέων εργαζομένων
  • Δηλώσεις ωραρίων – διαχείριση παρουσιών
  • Τακτοποίηση βαρδιών
  • Διαχείριση συστήματος αξιολόγησης εργαζομένων
  • Διαχείριση αποχωρήσεων προσωπικού
  • Χρήση του συστήματος ΕΡΓΑΝΗ για μεταβολές προσωπικού, ωρομέτρηση, τροποποιήσεις αμοιβών και άδειες
  • Επικοινωνία με τους εργαζομένους για θέματα που σχετίζονται με το HR

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ στη Διοίκηση Ανθρώπινου Δυναμικού / Οικονομικής κατεύθυνσης / Διοίκησης επιχειρήσεων η σχετικού τομέα
  • Γνώση προγραμμάτων Μισθοδοσίας
  • Γνώσεις εργατικής νομοθεσίας θα εκτιμηθεί
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστον 2 ετών
  • Ικανότητες επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης

Πακέτο αποδοχών :

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, αναλόγως προσόντων και εμπειρίας
  • Δωρεάν Ιδιωτική ασφάλιση
  • Δυναμικό και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Συνεχή εκπαίδευση και κατάρτιση

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση: hralterra@alterra.gr

Γιαννιτσά