Για εργοδότες
Payroll Officer
Company logo - click to visit company page
2001-30000
Κατασκευαστικός | Τεχνικός κλάδος
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν 20 μέρες
Ημ. ανάρτησης

Η ΤΕΡΝΑ Α.Ε., εταιρεία του Ομίλου ΓΕΚ ΤΕΡΝΑ, αναζητά:

Αρμοδιότητες:

  • Προβαίνει στον υπολογισμό και στην έκδοση μισθοδοσίας
  • Διαχειρίζεται τη διαδικασία προσλήψεων, αποχωρήσεων (συλλογή στοιχείων εργαζομένων, σύνταξη γνωστοποιήσεων, συμβάσεων κ.λπ.)
  • Διαχειρίζεται τις μηνιαίες μεταβολές (άδειες, ασθένειες, τροποποιήσεις κ.λπ.)
  • Συλλέγει, σκανάρει και αρχειοθετεί όλα τα απαραίτητα έντυπα / έγγραφα που αφορούν νέους και υφιστάμενους εργαζομένους
  • Καταχωρεί τα στοιχεία των εργαζομένων στο πρόγραμμα μισθοδοσίας και συντηρεί / ενημερώνει τους ηλεκτρονικούς και φυσικούς φακέλους τους

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Πτυχίο Οικονομικής / Λογιστικής κατεύθυνσης
  • 5 έτη κατ'ελάχιστο προϋπηρεσία σε υπολογισμό και έκδοση μισθοδοσίας
  • Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
  • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας (προφορικά & γραπτά)
  • Επιθυμητή η γνώση του προγράμματος Scan HRMS- Epsilon Net

Δεξιότητες:

  • Εξαιρετικές δεξιότητες οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Εχεμύθεια και εμπιστευτικότητα

Παροχές Εταιρείας:

  • Προοπτικές εξέλιξης και ανάπτυξης σε έναν ισχυρό Όμιλο εταιρειών
  • Συμμετοχή σε Ομαδικό Ασφαλιστήριο Συμβόλαιο

Αθήνα