Για εργοδότες
Sales Team Leader | Αθήνα

   Υπάρχει θέση στην ομάδα μας και για εσένα!!

Αρμοδιότητες:

Καθοδήγηση και παρακολούθηση των εργασιών της ομάδας με σκοπό την επίτευξη ατομικών και ομαδικών στόχων.
Έλεγχος και διασφάλιση της ποιότητας των κλήσεων.
Διεξαγωγή ατομικών και ομαδικών εκπαιδευτικών προγραμμάτων με σκοπό την ενίσχυση της ομάδας.
Χρήση ηλεκτρονικού συστήματος για την παρακολούθηση και συλλογή στατιστικών. δεδομένων.
Δημιουργία αναφορών προς την ανώτερη Διοίκηση.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Επικοινωνιακές & Διαπραγματευτικές ικανότητες.
  • Ομαδικότητα.
  • Ανθρωποκεντρική διαχείριση πελατών και παρακίνηση ομάδας.
  • Άριστη χρήση Η/Υ (Excel, δημιουργία Reports).
  • Άριστη γνώση Αγγλικών.
  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση θα συνεκτιμηθεί.

Παροχές:

  • Σταθερό πακέτο αποδοχών.
  • Αρχική εκπαίδευση με αποδοχές από την 1η ημέρα.
  • Αξιοπιστία και συνέπεια στις πληρωμές.
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου.
  • Μηνιαίο BONUS παραγωγικότητας.
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον σε μοντέρνες και σύγχρονες εγκαταστάσεις.
  • Υπαλληλικές εκπτώσεις σε κινητή και σταθερή τηλεφωνία.
  • Εκδηλώσεις και δράσεις εταιρικής υπευθυνότητας.
  • Προοπτικές εξέλιξης σε δυναμικά αναπτυσσόμενο οργανισμό.
Άλιμος
πριν 11 μέρες