Για εργοδότες
Κωδ:ΥΠΚΤΙΡΕΓΚ
Υπεύθυνος Κτιριακών Εγκαταστάσεων

Το ΣΑΕΚ ΑΚΜΗ το μεγαλύτερο ΣΑΕΚ στην Ελλάδα και μέλος της Alphabet Education στο πλαίσιο της συνεχούς του ανάπτυξης, αναζητά να εντάξει στο Ανθρώπινο Δυναμικό στo Campus του Πειραιά

 ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΚΤΙΡΙΑΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ (ΕΠΙΣΤΑΤΗΣ)

(πρωινή 8ωρη απασχόληση Δευτέρα – Παρασκευή: 08.00-16.00)

Περιγραφή Θέσης:

Ο Υπεύθυνος Κτιριακών Εγκαταστάσεων (Επιστάτης) έχει την ευθύνη της προστασίας των περιουσιακών στοιχείων του ΣΑΕΚ, λαμβάνοντας όλα τα αναγκαία πρόληψης και αποτροπής κακόβουλων ενεργειών, της συντήρηση και επισκευής του  εξοπλισμού με γνώμονα πάντα τις ανάγκες των κτιριακών εγκαταστάσεων. Ο/Η υποψήφιος/α που θα επιλεγεί θα εκπαιδευτεί κατάλληλα ώστε να ανταποκρίνεται αποτελεσματικά στα παρακάτω κύρια καθήκοντα

  • Έλεγχος ορθής ημερήσιας εκκίνησης της κτιριακής λειτουργίας του κτιρίου σύμφωνα με τις προβλεπόμενες διαδικασίες
  • Αγορά/Παραλαβή προϊόντων για τις εσωτερικές ανάγκες των γραφείων -εργαστηρίων (προμήθειες) και διανομή τους εντός των κτιριακών εγκαταστάσεων
  • Διαρρύθμιση αιθουσών σύμφωνα με τις ανάγκες των εκπαιδευτικών αναγκών
  • Συνεχής επίβλεψη των εγκαταστάσεων
  • Αντιμετώπιση σε πρώτο στάδιο βλαβών που προκύπτουν (π.χ. ηλεκτρολογικές βλάβες)
  • Συντονισμός με τον Campus Director για την άμεση αποκατάσταση πιο σύνθετων βλαβών

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απόφοιτος Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης ή/και Μεταλυκειακής Εκπαίδευσης (π.χ. ΙΕΚ)
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση σε δομημένο πολυπληθές περιβάλλον εργασίας
  • Ευελιξία και οργανωτικότητα
  • Αμεσότητα στη λήψη ενεργειών

Επιθυμητά προσόντα:

  • Επιπρόσθετη εκπαίδευση ή/και επαγγελματική πιστοποίηση θέματα συντήρησης κτηριακών εγκαταστάσεων
  • Γνώση χρήσης Η/Υ

Το ΣΑΕΚ προσφέρει

  • Εργασία σε ένα ευχάριστο και υπερσύγχρονο εργασιακό περιβάλλον και εγκαταστάσεις
  • Άριστες συνθήκες εργασίας και συνεργασίας

Σας περιμένουμε στην Ομάδα μας!

Όλες οι υποψηφιότητες θα αντιμετωπισθούν με εχεμύθεια και επαγγελματισμό.

Πειραιάς
πριν 10 μέρες
Χωρίς προϋπηρεσία / Χωρίς εμπειρία