Για εργοδότες
Κωδ:HR10/2024
HR ASSISTANT

Καλώς ήρθατε στον κόσμο  TSAKIRIS MALLAS, έναν αναγνωρισμένο ηγέτη στο χώρο της κατασκευής και εμπορίας υποδημάτων.

Είμαστε πεπεισμένοι ότι η επιτυχία μας οφείλεται στην αφοσίωση και στην καινοτομία των ανθρώπων μας.  Εάν είστε έτοιμοι να ενταχθείτε σε μια εταιρεία που επενδύει στο μέλλον της μόδας και της υποδηματοποιίας, τότε σας καλωσορίζουμε να εξερευνήσετε την ευκαιρία που προσφέρει για την θέση:

Κύρια καθήκοντα :

  • Υποστηρίζει τις καθημερινές λειτουργίες και καθήκοντα του τμήματος Ανθρώπινου Δυναμικού
  • Ενημερώνει τα αρχεία και τις βάσεις δεδομένων του προσωπικού (προσλήψεις, προαγωγές, μεταθέσεις, άδειες, απολύσεις)
  • Συντάσσει και δημοσιεύει αγγελίες εργασίας για την εύρεση προσωπικού
  • Βοηθά στην εξέταση και επιλογή των βιογραφικών (screening)
  • Επικοινωνεί με τους υποψηφίους και προγραμματίζει συνεντεύξεις
  • Συμμετέχει σε συνεντεύξεις υποψηφίων
  • Συντονίζει διαδικασίες του HR, όπως meetings και εκπαιδεύσεις
  • Λειτουργεί ως σύνδεσμος ανάμεσα στη Διεύθυνση και τους εργαζόμενους
  • Καταγράφει στοιχεία και συντάσσει reports σχετικά με τη στελέχωση, τις προσλήψεις, την κατάρτιση, την αξιολόγηση και τα αιτήματα του προσωπικού
  • Υποστηρίζει τις λειτουργίες του τμήματος μισθοδοσίας

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο στη Διοίκηση Επιχειρήσεων / Οικονομικών / Ψυχολογίας ή παρεμφερούς κλάδου
  • Προηγούμενη εμπειρία τουλάχιστρον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Επιθυμητή γνώση προγράμματος Epsilon.
  • Καλή γνώση H/Y και ειδικά MS Office.
  • Καλή γνώση Αγγλικών.
  • Άριστες οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες.
  • Εχεμύθεια, ομαδικότητα, συνέπεια

Προσφέρουμε:

  • Ένα συνεπές και ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα σύγχρονο και οργανωμένο περιβάλλον που έχει ως βάση τον αλληλοσεβασμό μεταξύ των συνεργατών
  • Συνεχής εξέλιξη σ’ ένα χώρο που ολοένα εμφανίζει νέες θέσεις εργασίας, λόγω της ραγδαίας ανάπτυξης του Ομίλου
  • Επιπλέον παροχές αποκλειστικά για τους εργαζόμενους του Ομίλου

    Αν σε ενδιαφέρει να συνεργαστείς μαζί μας, με μεγάλη χαρά περιμένουμε το βιογραφικό σου σημείωμα και θα θέλαμε να σε γνωρίσουμε από κοντά!

Αργυρούπολη
πριν 3 ώρες