Για εργοδότες
Κωδ:HRPayr16
Υπεύθυνος τμήματος μισθοδοσίας
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν 13 ώρες
Ημ. ανάρτησης

Μεγάλη εταιρεία του βιομηχανικού κλάδου αναζητά για τα γραφεία της στην Αθήνα,

                                            Υπεύθυνο τμήματος Μισθοδοσίας

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Πλήρης διαχείριση της μισθοδοσίας και των ασφαλιστικών εισφορών
  • Διαχείριση δεδομένων που αφορούν στο πρόγραμμα εργασίας του προσωπικού, τυχόν  μεταβολές και αιτημάτων αδειών κ.α. και ενημέρωση των σχετικών πληροφοριακών    συστημάτων (Business EpsilonNet)
  • Ενημέρωση και διασφάλιση της συμμόρφωσης με την εργατική νομοθεσία
  • Διαχείριση των επιδομάτων, των αποδοχών και των παροχών
  • Καταχώρηση δεδομένων και έλεγχος των υπολογισμών μισθοδοσίας
  • Σύνταξη αναφορών για την οικονομική διεύθυνση

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο Οικονομικών ή Διοίκησης Ανθρώπινου Δυναμικού
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση (τουλάχιστον 3 χρόνια)
  •  Άριστη γνώση εργατικής και ασφαλιστικής νομοθεσίας
  • Καλή γνώση λογισμικών μισθοδοσίας (π.χ. Epsilon Net, HRMS)
  •  Ικανότητες οργάνωσης, ακρίβεια και υπευθυνότητα

Η εταιρεία προσφέρει:

- Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
- Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
- Φιλικό και επαγγελματικό περιβάλλον

Αθήνα