Για εργοδότες
Software Developer
πριν 2 μέρες
Ημ. ανάρτησης

Software developer- Προγραμματιστής

Περιγραφή Θέσης:

Αναζητούμε έναν ικανό και έμπειρο Προγραμματιστή Εφαρμογών με εξειδίκευση στις τεχνολογίες Microsoft για να ενταχθεί στην ομάδα μας. Ο ιδανικός υποψήφιος θα έχει πάθος για την ανάπτυξη λογισμικού και θα είναι σε θέση να εργαστεί σε περιβάλλον υψηλής απόδοσης και συνεχούς εξέλιξης.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Σχεδιασμός, ανάπτυξη και συντήρηση εφαρμογών χρησιμοποιώντας τεχνολογίες Microsoft (.NET, C#, ASP.NET, SQL Server).
  • Συνεργασία με άλλους προγραμματιστές, αναλυτές και διαχειριστές έργων για την επίτευξη των στόχων του έργου.
  • Εφαρμογή βέλτιστων πρακτικών ανάπτυξης λογισμικού και διασφάλισης ποιότητας.
  • Παρακολούθηση και βελτιστοποίηση της απόδοσης των εφαρμογών.
  • Ενημέρωση και εκπαίδευση της ομάδας σχετικά με νέες τεχνολογίες και τάσεις.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Πτυχίο Πληροφορικής ή συναφούς αντικειμένου.
  • Γνώση και εμπειρία σε .NET Framework, .NET Core, C#, ASP.NET MVC, και Web API.
  • Ικανότητα στη χρήση του SQL Server για τη διαχείριση βάσεων δεδομένων.
  • Εξοικιωση με εργαλεία και τεχνολογίες ανάπτυξης εφαρμογών για φορητες συσκευες.
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων και ανάλυσης απαιτήσεων.
  • Καλή επικοινωνία και ομαδικότητα.

Προσφέρουμε:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Δυνατότητες επαγγελματικής ανάπτυξης και εξέλιξης.
  • Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας.
  • Συμμετοχή σε καινοτόμα έργα με τις τελευταίες τεχνολογίες.
Χαλάστρα