Για εργοδότες
Υπάλληλος Διαγωνισμών Δημοσίου

Η Amco S.A. ιδρύθηκε το 2003 από μια ομάδα έμπειρων και καταρτισμένων στελεχών με σκοπό την παροχή ολοκληρωμένων λύσεων αυτοματισμού υψηλής τεχνολογίας και γενικότερα την υλοποίηση σύνθετων έργων πληροφορικής και επικοινωνιών.  Σταδιακά, από το 2003,  η Amco έχει αποκτήσει ηγετική θέση στην ελληνική αγορά τόσο στα συστήματα έκδοσης εισιτηρίων και πληροφόρησης επιβατών όσο και στα συστήματα πληροφόρησης τεχνολογίας LED. Η εταιρεία έχει παρουσία σε περισσότερες από 10 χώρες και έχει υλοποιήσει με επιτυχία εκατοντάδες έργα για ιδιωτικό και δημόσιο τομέα.

Η εταιρία AMCO ABEE επιθυμεί να προσλάβει:

Οι κύριες αρμοδιότητες περιλαμβάνουν:

  • Αναζήτηση και αποδελτίωση ενεργών διακηρύξεων ή προσκλήσεων και ενημέρωση της εμπορικής διεύθυνσης.
  • Μελέτη διακηρύξεων προμηθειών δημοσίου και προετοιμασία του φακέλου δικαιολογητικών συμμετοχής.
  • Επικοινωνία με υπεργολάβους και προμηθευτές για τη συγκέντρωση των απαραίτητων δικαιολογητικών συμμετοχής.
  • Υποβολή του φακέλου προσφοράς στο σύστημα ΕΣΗΔΗΣ.
  • Υποστήριξη του νομικού συμβούλου στη διαδικασία ενστάσεων και προσφυγών.
  • Παρακολούθηση της πορείας του διαγωνισμού από την υποβολή της προσφοράς έως την υπογραφή της σύμβασης.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ οικονομικής ή διοικητικής κατεύθυνσης, επιθυμητό μεταπτυχιακός τίτλος.
  • Τουλάχιστον 2 έτη προϋπηρεσίας σε αντίστοιχη θέση.
  • Άριστη γνώση του Ν. 4412/2016 και των διαδικασιών δημοσίων προμηθειών.
  • Ικανότητα διαχείρισης χρόνου και έργου, με εξαιρετικές διοικητικές ικανότητες.
  • Πολύ καλή γνώση των εφαρμογών MS Office.
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας.

Η Εταιρεία Προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων.
  • Άριστο και δυναμικό εργασιακό περιβάλλον.
  • Ευκαιρίες για επαγγελματική ανάπτυξη και εξέλιξη.
  • Συνεχή εκπαίδευση και επιμόρφωση.
Μοσχάτο
πριν 8 μέρες