Για εργοδότες
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ERP – PYLON
πριν 4 ώρες
Ημ. ανάρτησης
πριν 4 ώρες

Αρμοδιότητες:

  • Άριστη γνώση του ERP PYLON.
  • Συμμετοχή στον σχεδιασμό, υλοποίηση και παραμετροποίηση του PYLON Commercial ERP
  • Υποστήριξη και εκπαίδευση χρηστών εμπορικού, λογιστικού, αποθήκης, CRM κ.λπ.
  • Αναβαθμίσεις λογισμικού και προτάσεις για λύσεις σε τυχόν προβλήματα
  • Καταγραφή και ανάλυση απαιτήσεων στα τμήματα της εταιρείας.
  • Υπεύθυνος επικοινωνίας και οργάνωσης των αναγκών σε παραμετροποιήσεις μεταξύ των τμημάτων της εταιρείας, ώστε να επιτυγχάνεται η μέγιστη λειτουργικότητα του ERP.
  • Συνεργασία με τον εξωτερικό συνεργάτη dealer Epsilon, για θέματα αναβάθμισης ή custom παρεμβάσεις του προγράμματος.

 Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο Α.Ε.Ι./ Τ.Ε.Ι. Πληροφορικής ή συναφές πεδίο.
  • Τουλάχιστον 5ετη προϋπηρεσία στην παροχή υπηρεσιών λύσεων λογισμικού PYLON
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Γνώσεις εμπορικής και οικονομικής διαχείρισης
  • Κατανόηση και ανάλυση των αναγκών μηχανογράφησης
  • Βασικές αρχές βάσεων δεδομένων – SQL
  • Ισχυρή κατανόηση μεθοδολογιών ανάπτυξης
  • Οργανωτική ικανότητα, συνέπεια, υπευθυνότητα
  • Ικανότητα στρατηγικής σκέψης και λήψης αποφάσεων με βάση τα δεδομένα
  • Δίπλωμα Οδήγησης
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άντρες υποψηφίους.

Παροχές:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Πλήρης απασχόληση και συνεχής εκπαίδευση
  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητες και προοπτικές εξέλιξης σε ένα σύγχρονο και ταχέως αναπτυσσόμενο περιβάλλον εργασίας
Παιανία
πριν 4 ώρες
Με μεγάλη εμπειρία