Για εργοδότες
Υπάλληλοι Αποθήκης - Διακίνησης

Εμπορική εταιρεία με πολυετή παρουσία στο χώρο και εξειδίκευση σε καθίσματα γραφείου, ζητά να εντάξει στο δυναμικό της ικανούς και υπεύθυνους εργαζόμενους αποθήκης/διακίνισης.

Αρμοδιότητες:

  • Οργάνωση αποθήκης.
  • Παραλαβή, φορτοεκφόρτωση και έλεγχος των εμπορευμάτων.
  • Συλλογή, προετοιμασία, συσκευασία παραγγελιών και διανομή (εντός Αττικής) με οχήματα της εταιρίας.
  • Ενδοδιακινήσεις εμπορευμάτων και ανεφοδιασμός των υποκαταστημάτων.
  • Παρακολούθηση των διαδικασιών για τη διαχείριση των αποθεμάτων και την εύρυθμη λειτουργία της αποθήκης.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Κάτοχος διπλώματος αυτοκινήτου
  • Προηγούμενη εμπειρία σε logistics θα συνεκτιμηθεί.
  • Αντίληψη και στοιχειώδεις ικανότητες συναρμολόγησης.
  • Ευγένια, ευπρέπεια και ευχαίρια επικοινωνίας με τους πελάτες.
  • Υπευθυνότητα, επαγγελματισμός, μεθοδικότητα και ομαδικότητα.
  • Ιδιαίτερη προσοχή στην οργάνωση και στη διαχείριση του χώρου.

Παροχές :

  • Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης & ασφάλισης
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές ταχείας εξέλιξης.
Γαλάτσι
πριν 2 μέρες