Για εργοδότες
Υπάλληλος Αποθήκης & Παραγγελιών
πριν 3 μέρες
Ημ. ανάρτησης

Η εταιρεία LAPPAS - CLIVANEX, που δραστηριοποιείται στην παραγωγή και κατασκευή μηχανημάτων αρτοποιίας, ενδιαφέρεται να προσλάβει υπάλληλο για τη διαχείριση αποθήκης και παραγγελιών για μόνιμη και πλήρη απασχόληση.

Αρμοδιότητες

  • Διαχείριση παραγγελιών προμηθευτών
  • Έρευνα προμηθειών – αγορών Έλεγχος τιμών & οργάνωση αγορών
  • Λήψη, έλεγχος και καταχώρηση παραγγελιών
  • Καταχώρηση παραστατικών αγορών και παραγγελιών
  • Προετοιμασία προϊόντων για αποστολή
  • Παραλαβές και τοποθέτηση σε Αποθηκη
  • Έλεγχος αποθεμάτων και αναφορά για ελλείψεις
  • Τήρηση διαδικασιών λειτουργίας αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Καλή γνώση Η/Υ,ERP προγράμματα για διαχείριση Αποθήκης , Excel και Word
  • Οργανωτικές ικανότητες, υπευθυνότητα και ικανότητα διαχείρισης χρόνου
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Δίπλωμα οδήγησης

Προσφέρονται

  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση
Περιστέρι