Για εργοδότες
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΒΑΡΔΙΑΣ
πριν 2 μέρες
Ημ. ανάρτησης

Η SVUUM είναι µια New Age eCommerce Courier προσανατολισµένη 100% στην σωστή εµπειρία του τελικού παραλήπτη. Δουλεύουμε με next generation logistics software και όλες μας οι διαδικασίες μας είναι αυτοματοποιημένες.

Αναζητούμε Υπεύθυνο Βάρδιας

Είσαι δυναμικός με ταλέντο στην οργάνωση, την χρήση τεχνολογιών και πάθος για την πληροφορική; Αν ναι, σε θέλουμε στην ομάδα μας!

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Διοίκηση Βάρδιας: Διαχείριση όλων των λειτουργιών της απογευματινής βάρδιας.
  • Υποστήριξη IT: Παροχή υποστήριξης IT και επίλυση τεχνικών προβλημάτων εφόσον χρειαστεί.
  • Διαχείριση Ομάδας: Επίβλεψη και κινητοποίηση της ομάδας της απογευματινής βάρδιας.
  • Δρομολόγηση Δεμάτων: Χρήση της πλατφόρμας μας και των αυτοματισμών της για την δρομολόγηση των υπηρεσιών μας.
  • Βελτιστοποίηση Διαδικασιών: Εφαρμογή διαδικασιών για βελτίωση της αποδοτικότητας.
  • Αναφορές: Δημιουργία και ανάλυση αναφορών για λήψη αποφάσεων.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Αποδεδειγμένη εμπειρία στη διαχείριση λειτουργιών και υποστήριξης IT.
  • Επίλυση προβλημάτων, λήψη αποφάσεων, επικοινωνία, διαχείριση χρόνου, και προσαρμοστικότητα.
  • Ευελιξία: Δυνατότητα εργασίας σε απογευματινές και βραδινές βάρδιες.

Η Svuum προσφέρει:

·  Ελκυστικό πακέτο αμοιβών

· Προοπτικές καριέρας και εξέλιξης.

· Υποστηρικτικό Περιβάλλον: Συνεργατική και καινοτόμα ομάδα.

Αιγάλεω