Για εργοδότες
Job Header Image
Warehouse Assistant (Υπάλληλος Αποθήκης)
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν 3 μήνες
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος

Η G4S μέλος της Allied Universal ® - της κορυφαίας εταιρείας ολοκληρωμένων συστημάτων ασφάλειας, που ειδικεύεται στην παροχή ασφάλειας και άλλων σχετικών υπηρεσιών σε μεγάλους πελάτες σε όλο τον κόσμο.

Απασχολούμε περισσότερους από μισό εκατομμύριο ανθρώπους σε περισσότερες από 90 χώρες, είμαστε ένας διεθνής προμηθευτής ολοκληρωμένων λύσεων και υπηρεσιών ασφάλειας με κορυφαία τεχνολογία στην αγορά, σε ένα ευρύ φάσμα πελατών. Στόχος μας είναι να παρέχουμε εξειδικευμένες υπηρεσίες ασφαλείας που υπερβαίνουν τις προσδοκίες των πελατών.

Αναζητούμε έναν/μία Warehouse Assistant για να ενταχθεί στην ομάδα μας.

Θέση: Warehouse Assistant (Υπάλληλος Αποθήκης)

Περιοχή: Μεταμόρφωση

Αρμοδιότητες Θέσης:

  • Παραλαβή / αποστολή εμπορευμάτων

  • Καταχώρηση δελτίων αποστολής τεχνικού τμήματος

  • Έκδοση παραστατικών

  • Storing εμπορευμάτων / Τακτοποίηση αποθεμάτων

  • Διασφάλιση ασφαλούς και καθαρού χώρου στην αποθήκη

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Επιθυμητή αντίστοιχη εργασιακή εμπειρία σε Τμήμα Αποθήκης/Logistics
  • Απόφοιτος IEK, TEI
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας σε γραπτό και προφορικό λόγο
  • Καλή χρήση Η/Υ και προγραμμάτων MS Office
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Οργανωτικές και Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Κάτοχος μεταφορικού μέσου για τη μετακίνηση από και προς τις εγκαταστάσεις της εταιρίας μας

Προσφέρουμε:

  • Ικανοποιητικό μισθό
  • Πρόσθετο πρόγραμμα ιατροφαρμακευτικής περίθαλψης
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε πολυεθνικό περιβάλλον
  • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης

Ενταχθείτε στην G4S και γίνετε μέρος μιας παγκόσμιας ομάδας που ηγείται στον τομέα της ασφάλειας!

Μεταμόρφωση