Για εργοδότες
Κωδ:ΥΠΑΠ0824
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν ένα μήνα
Ημ. ανάρτησης

Κύρια καθήκοντα:

  • Λογιστική αποθηκών.
  • Έλεγχος ενδοδιακινήσεων και λοιπών κινήσεων αποθήκης.
  • Διόρθωση σφαλμάτων σε συνεννόηση με τις υπόλοιπες αποθήκες της εταιρείας.
  • Έλεγχος παραλαβής και παρακολούθηση εμπορευμάτων, διασφάλιση εύρυθμης λειτουργίας αποθήκης.
  • Οργάνωση και τακτοποίηση αποθήκης.
  • Φυσική και λογιστική διαχείριση αποθήκης σε μηχανογραφημένο περιβάλλον.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα ήταν επιθυμητή.
  • Άριστη γνώση MS Office.
  • Γνώση συστήματος
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας.

  Δεξιότητες:

  • Ικανότητα οργάνωσης, μεθοδικότητα και αναλυτική σκέψη.
  • Καλές δεξιότητες προφορικής και γραπτής επικοινωνίας.
  • Προσαρμοστικότητα, ευελιξία, αποτελεσματικότητα, συνέπεια.

 Η εταιρία προσφέρει :

  • Προοπτικές εξέλιξης.
  • Δυναμικά αναπτυσσόμενο, σύγχρονο και φιλικό περιβάλλον εργασίας.

Μενεμένη