Για εργοδότες
Κωδ:GENERAL DUTIES MARINA
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΕΝΙΚΩΝ ΚΑΘΗΚΟΝΤΩΝ (MARINA BEACH 4*)
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις
ΓούβεςΤοποθεσία
Γούβες
πριν ένα μήνα
Ημ. ανάρτησης
Εποχιακός/ήΤύπος απασχόλησης
Εποχιακός/ή

Επιθυμούμε να εντάξουμε στο δυναμικό του ξενοδοχείου μας MARINA BEACH 4*, στις Κάτω Γούβες Ηρακλείου:

ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΓΕΝΙΚΩΝ ΚΑΘΗΚΟΝΤΩΝ

Απαιτούμενα προσόντα και δεξιότητες:

  • Ομαδικό πνεύμα
  • Συνέπεια και οργάνωση
  • Ικανότητα σωστής επικοινωνίας
  • Ευχέρεια στην κίνηση
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν

 Καθήκοντα και αρμοδιότητες:

  • Πρωινό ωράριο 07.00 – 15.00
  • Καθαριότητα και τακτοποίηση της παραλίας του εστιατορίου
  • Υποστήριξη στις εργασίες κηπουρών του ξενοδοχείου

 Προσφέρονται:

  • Ικανοποιητικές απολαβές
  • Γεύματα εντός του ξενοδοχείου
  • Διαμονή (εάν χρειαστεί)
  • Επαγγελματικό και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να υποβάλλουν την αίτησή τους για να έχουν την ευκαιρία να εργαστούν σε ένα ευχάριστο και υποστηρικτικό περιβάλλον, σε μία σταθερά αναπτυσσόμενη εταιρεία του ξενοδοχειακού κλάδου.

Όλες οι υποβληθείσες αιτήσεις και πληροφορίες θα εξεταστούν υπό συνθήκες απόλυτης εχεμύθειας και σύμφωνα με τον Γενικό Κανονισμό Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων (GDPR).

Γούβες
Με κάποια εμπειρία
Εποχιακός/ή