Για εργοδότες
Υπάλληλος Αποθήκης
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν 20 μέρες
Ημ. ανάρτησης
  COSMODATA

Η Ιστορία μας…
 “Από Εσάς Αγόρασα τον 1ο μου Υπολογιστή”

Διατηρώντας πορεία ανάπτυξης, εξέλιξης και αφομοίωσης των ολοένα αυξανόμενων και διαφοροποιούμενων αναγκών του καταναλωτικού κοινού στον χώρο της Τεχνολογίας η Cosmodata προσκαλεί κάθε νέο και νέα που έχουν πάθος για εξέλιξη να ενταχθεί στην ομάδα του ανθρώπινου δυναμικού της ως:

      ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ

Περιγραφή Θέσης - Αρμοδιότητες:

  • Ο κάτοχος της θέσης θα ανήκει στο τμήμα της αποθήκης της εταιρίας μας στον Κολωνό
  • Picking
  • Συσκευασία
  • Τιμολόγηση
  • Λογιστική Παραλαβή απο Προμηθευτές

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
  • Επιθυμητή εμπειρία σε χρήση προγράμματος διαχείρισης αποθήκης
  • Επιθυμητή εμπειρία χρήσης  ηλεκτρικού παλετοφόρου
  • Συνέπεια και Ειλικρίνεια
  • Συνεργασία και υποστήριξη των άλλων μελών της ομάδας με παραγωγικό και αποτελεσματικό τρόπο.

Παροχές

  • Σταθερός μισθός με συνέπεια στην Μισθοδοσία
  • Άμεση πρόσληψη με σύμβαση Αορίστου Χρόνου
  • Δυναμικό και ευχάριστο περιβάλον εργασίας με δυνατότητες εξέλιξης.
Αθήνα