Για εργοδότες
Αποθηκάριος
πριν 17 μέρες
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος

Η εταιρεία TSABASSIS, μέλος του ομίλου Paliria, μια από τις δυναμικότερες και γρήγορα αναπτυσσόμενες εταιρείες στην παραγωγή και εμπορία προϊόντων κατεψυγμένης ζύμης, αναζητεί να προσλάβει για το Υποκατάστημά της στην Αττική:

Αποθηκάριο

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Φόρτωση-εκφόρτωση - παραλαβή εμπορευμάτων- τακτοποίηση στην αποθήκη
  • Ανατακτοποιήσεις αποθεμάτων
  • Προετοιμασία και συλλογή παραγγελιών πελατών
  • Συμμετοχή στις απογραφές αποθήκης
  • Διαχείριση επιστροφών
  • Εξασφάλιση εύρυθμης λειτουργίας χώρου παραλαβών και αποστολών

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Προϋπηρεσία 1 έτους σε αποθήκη βιομηχανικής ή εμπορικής μονάδας επιθυμητή εφόσον υπάρχει
  • Κάτοχος άδειας χειριστή Κλαρκ, αν υπάρχει θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν
  • Ικανότητα οργάνωσης και προγραμματισμού εργασιών
  • Συνέπεια και προθυμία
  • Επαγγελματική συμπεριφορά και ομαδικό πνεύμα

Η εταιρία προσφέρει:

  • Μισθό πάνω από τον βασικό και αναλόγως των προσόντων
  • Μηνιαία κουπόνια σίτισης
  • Πρωινή πενθήμερη εργασία
  • Σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Κουλτούρα που επενδύει στην ομαδικότητα, στη συνεχή ανάπτυξη και τις νέες ιδέες

Τηλ. Για πληροφορίες: 2751066660 (εσωτ. 205)

ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΘΕΣΗΣ
Αποθηκάριος
Ασπρόπυργος