Για εργοδότες
Κωδ:c.020924
Υπάλληλο Αποθήκης
Company logo - click to visit company page
51-100
Γενικός κλάδος
πριν 15 μέρες
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος

Αρμοδιότητες

  • Παραλαβή εμπορευμάτων (εκφόρτωση, συλλογή, έλεγχος, σήμανση, αποθήκευση)
  • Διαχείριση και ανατροφοδότηση ραφιών αποθήκης με εμπορεύματα
  • Διεκπεραίωση επιστροφών παραγγελιών πελατών
  • Συμμετοχή σε εργασίες οργάνωσης αποθήκης και απογραφών
  • Τήρηση των κανόνων Υγείας και Ασφάλειας της εταιρίας

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Απόφοιτος Λυκείου ή τεχνικής σχολής
  • Βασική γνώση χειρισμού συστημάτων ERP
  • Βασική γνώση Αγγλικών
  • Επιθυμητή η γνώση χειρισμού συστημάτων διαχείρισης αποθήκης (PDA, scanner)
  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Δίπλωμα οδήγησης (Β’ κατηγορίας)
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Συνέπεια, υπευθυνότητα και ομαδικό πνεύμα εργασίας

Η εταιρία προσφέρει

  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση & επαγγελματική ανάπτυξη
  • Πενθήμερη εργασία πλήρους απασχόλησης

Οι υποψήφιοι παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους με e-mail στο cv@marmouris.gr μέχρι τις 18/09/2024, υπόψιν Ζωής Παναγιωτίδου, αναγράφοντας τον κωδικό της αγγελίας.

Λαγκαδάς