Για εργοδότες
Υπεύθυνο/η Μηχανογραφημένης Αποθήκης

Η Spacehero Greece είναι η πρώτη εταιρία παροχής αποθηκευτικών υπηρεσιών και οργάνωσης χώρου (storage, moving & organization solutions) στην Ελλάδα. Από την ίδρυσή μας το 2021, έχουμε αναπτυχθεί ραγδαία, διαχειριζόμενοι πλέον χώρους που ξεπερνούν τα 8.500 τ.μ. και αναπτύσσοντας λογισμικό όπως το MyStorage app και Inventory Calculator για την βέλτιστη διαχείρηση των αντικειμένων που αποθηκεύουμε.

Παράλληλα, διαθέτουμε το Spacehero Mag, ένα online περιοδικό που προσφέρει πρακτικές συμβουλές και ιδέες για μια πιο οργανωμένη και βιώσιμη καθημερινότητα. Με στόχο να γίνουμε η απόλυτη πλατφόρμα υπηρεσιών, προσφέρουμε ολοκληρωμένες λύσεις για κάθε ανάγκη διαχείρισης και οργάνωσης σπιτιού και επαγγελματικών χώρων, τόσο στην Ελλάδα όσο και στο εξωτερικό.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  1. Σχεδιασμός και βελτιστοποίηση των διαδικασιών παραλαβής, αποθήκευσης και επιστροφής εμπορευμάτων.
  2. Διαχείριση αποθεμάτων για υλικά συσκευασίας και παλέτες.
  3. Καταχώριση και διαχείρηση μισθώσεων.
  4. Επίβλεψη εύρυθμης λειτουργίας των εγκαταστάσεων.

Απαραίτητα προσόντα Υπεύθυνου Αποθήκης:

  • Απόφοιτος ΑΤEI ή ΑΕΙ τεχνικής ή οικονομικής ή διοικητικής κατεύθυνσης.
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών (γραπτού & προφορικού λόγου).
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού λογισμικών smartphone/υπολογιστή.
  • Ευελιξία και προσαρμοστικότητα και ικανότητα ορθής διαχείρισης χρόνου.
  • Κάτοχος Διπλώματος (IX).
  • Growth mindset and όρεξη για προσωπική και επαγγελματική ανάπτυξη.

Τι Προσφέρουμε:

  • Πλήρες πακέτο αποδοχών βάση προϋπηρεσία.
  • Προσωπική ανάπτυξη σε μια ταχέως αναπτυσσόμενη εταιρία.
  • Παροχή επιδότησης μετακινήσεων και λοιπών εξόδων.

Παρακαλούμε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας (LinkedIn CV ή PDF) και μια συνοδευτική επιστολή που να περιλαμβάνει:

  1. Μια σύντομη αναδρομή του βιογραφικού σας και το σκεπτικό πίσω από τις επιλογές που κάνατε για να φτάσετε ως εδώ.
  2. Αναφέρετε μας μερικά από τα πιο απαιτητικά προβλήματα που έχετε αντιμετωπίσει και αναλύστε τον τρόπο με τον οποίο τα επιλύσατε.

Σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων για τον χρόνο σας.

Κρωπία
πριν 13 μέρες
Με κάποια εμπειρία
Πλήρης απασχόληση / Μερική απασχόληση