Για εργοδότες
Κωδ:APO-24
Βοηθός Αποθήκης

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Παραλαβή εμπορευμάτων
  • Τακτοποίηση αποθήκης
  • Προετοιμασία και φόρτωση εμπορευμάτων για αποστολή

Προφίλ υποψηφίου:

  • Προϋπηρεσία σε αποθήκη επιθυμητή
  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Επαγγελματική συμπεριφορά και ομαδικό πνεύμα
  • Ικανότητα οργάνωσης και προγραμματισμού εργασιών
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Η εταιρία προσφέρει:

  • Πλήρης σταθερή απασχόληση με σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Πενθήμερη εργασία / ωράριο 08:00 – 16:00 Δευτέρα έως Παρασκευή
  • Ανταγωνιστικές και σταθερές αποδοχές
  • Συμπληρωματική ιδιωτική ασφάλιση
  • Ευκαιρίες εξέλιξης σε ένα σύγχρονο, φιλικό και ασφαλές περιβάλλον εργασίας
  • Εξειδικευμένη εκπαίδευση
  • Άμεση πρόσληψη

Αποστολή βιογραφικών στο hr@thermovent.gr με κωδικό αναφοράς APO-24. Τηρείται απόλυτη εχεμύθεια προς όλα τα βιογραφικά. Η εταιρεία θα επικοινωνήσει μόνο με τους υποψηφίους που πληρούν τα απαιτούμενα προσόντα και κριτήρια.

Άλιμος
πριν 13 μέρες
Χωρίς προϋπηρεσία / Χωρίς εμπειρία